domenica 9 aprile 2023

Horoskopi i se e diel 9 Prill 2023

Horoskopi i se 09/04/2023

Dashi

Dikush sot do të sqarojë një histori dashurie, nuk ju pëlqen justifikimet. Mos i jepni hapësirë provokimeve, ju pëlqen të argumentoni por gjithçka ka një kufi.

Demi

Dikush mori kohë për të vendosur nëse do të vazhdonte apo jo një histori dashurie. Në rast të situatave të paqarta, përpiquni të sqaroni edhe detajet më të vogla.

Binjaket

Eshtë e mundur të përpiqeni të rikuperoni një situatë dashurie në nivel emocional, ose ti përkushtoheni pushtimeve të reja. Ditë e përgjithshme e favorshme.

Gaforrja

Mos u jepni hapësirë situatave që mund tju lodhin. Tema e parave eshtë vendimtare, dashuritë e reja të preferuara.

Luani

Dashuritë që kanë lindur tani janë të rëndësishme. Dikush do të bëjë një zgjedhje, ndryshime.

Virgjeresha

Kapërceni lehtë tensionet. Herë pas here, ndjenja juaj e lindur e hiperkriticizmit zgjohet dhe duhet mbajtur nën kontroll. Nervozizmi.

Peshorja

Brenda disa muajsh, do të merrni një lajm të shkëlqyeshëm. Dëshira për të pasur fëmijë rritet në çifte të gjata.

Akrepi

Dashuria kthehet te protagonistja. Tani nuk jeni më nën presion nga zgjidhjet e menjëhershme dhe keni kohë për të menduarar dhe arsyetuar ...

Shigjetari

Bukur të biesh sërish në dashuri, edhe pas një ndarjeje të rëndë. Eshtë e mundur të programohen ngjarje ose lajme.

Bricjapi

Xhelozi, frika e nëndheshme, në dashuri njëfarë hutimi. Në familje, nëse dikush ju varet shumë në buzë ose nuk eshtë i zënë, tani e tutje do ti duhet tia dalin vetë. Jeni të lodhur duke zgjidhur problemet e njerëzve të tjerë.

Ujori

Gjithçka eshtë në lëvizje. Udhëtimet dhe takimet e preferuara që sot mund të mbajnë surpriza.

Peshqit

Organizoni sot një udhëtim apo diçka të këndshme me ata që doni. Të gjitha ndryshimet janë të favorshme... pse të dyshoni për fatin tuaj? Ndonjëherë jeni shumë skeptik.

Nessun commento:

Posta un commento