lunedì 10 aprile 2023

Horoskopi i se e hënë 10 Prill 2023

Horoskopi i se 10/04/2023

Dashi

Dita e trazimit. Ju duhet të harroni një pikëllim, kohët e fundit ka edhe nga ata që i kanë humbur sytë një të dashur.

Demi

Mundohuni të eliminoni disa shqetësime dhe mbi të gjitha qëndrimet agresive. Jini më të disponueshëm. Risi në dashuri, ose të paktën përmirësime, duke pasur parasysh se si kanë qenë gjërat kohët e fundit!

Binjaket

Unë mund të lexoj disa agjitacion. Shmangni luftimet të paktën deri në mbrëmjen e sotme.

Gaforrja

Nëse po kërkoni dikë apo dëshironi të zgjoni flakën e pasionit, të jeni të sigurt se do të keni mundësi të mira. Kushdo që dëshiron të rishikojë një marrëveshje ekonomike do të marrë një lajm të mirë. Zgjidhja për çështje ligjore ...

Luani

Prej disa kohësh, pothuajse asgjë nuk ju duket mirë, duhet ta pranoni se jeni me të vërtetë duke tepruar duke dashur te ndani flokun në katër! Ditë e qetë. Kohët e fundit ju kane ndodhur me të gjitha ngjyrat. Dikush ka qenë i sëmurë, por ka një shërim të mirë psiko fizik dhe edhe ne dashuri!

Virgjeresha

Në këtë periudhë ju duhet të përpiqeni të zgjidhni disa probleme, në lëvizje të ngadaltë në mbrëmje, të ndiqni një kurë për tu bërë më mirë. Në dashuri, mos jini gjithmonë i njëjti ngrënës marramendës...

Peshorja

Ajo që ju shqetëson dhe ju bën të ndjeheni të çuditshëm eshtë se për ca kohë gjithçka që vendosni të bëni nuk eshtë zgjidhur menjëherë. Një njeri që eshtë afër duket larg dëshirave tuaja.

Akrepi

E rëndësishme eshtë të merrni energji, ngjarjet e gjashtë muajve të fundit kanë vënë një tendosje në trupin tuaj! Sot eshtë e mundur të merrni një konfirmim të bukur.

Shigjetari

Ju prisni një përgjigje ose një konfirmim dhe mund të arrijë në këto ditë. Edhe nëse një rrugë eshtë e mbyllur do të jetë e mundur të fillojmë një tjetër, kushdo që jeton së bashku mund të zyrtarizojë një histori.

Bricjapi

Më duket se kjo ditë lë për të dëshiruar. Një gjendje shqetësimi kthehet, ka të ngjarë që ju të mos keni fjetur mirë natën e kaluar ...

Ujori

Kujdesuni për palestrën tuaj dhe përpiquni të rikuperoni disa energji të humbura në javët e fundit. Ujorit i pëlqejnë marrëdhëniet konfliktuale, por mos e teproni.

Peshqit

Dite e pasigurt. Në familje, merrni parasysh një mashtrim të bezdisshëm. Kujtesa nuk ju ndihmon.

Nessun commento:

Posta un commento