domenica 16 aprile 2023

Horoskopi i se e diel 16 Prill 2023

Horoskopi i se 16/04/2023

Dashi

Do të ndiheni mirë dhe do të jeni në gjendje të mbani nervin në një situatë të tensionuar. Pushtimet e papritura, aventurat gjatë udhëtimit.

Demi

Kjo ditë eshtë pak e lodhshme, në dashuri duhet të shmangim diskutimet dhe kompromiset e panevojshme. Mundohuni të kurseni para!

Binjaket

Diplomaci dhe kujdes, veçanërisht në mjedisin ku bëni biznes. Mos e teproni sonte me kritikat ndaj vetes dhe të tjerëve.

Gaforrja

E kuptoj që do të dëshironit të kishit zgjidhje të menjëhershme, por tani për tani nuk ka referencë ose nuk eshtë e mundur të arrini atë që dëshironi, në vend që të luftoni tani duhet të ngecni.

Luani

Keni energji, dëshironi të argëtoheni. Kërkimi për emocione të veçanta duket i favorizuar.

Virgjeresha

Ditë plot emocione që duhen shprehur sa më shpejt. Pasditja eshtë në anën tuaj. E-mail ose mesazhe të rëndësishme në hyrje, ftesa ose takime për të favorizuar në afat të shkurtër.

Peshorja

Gjërat janë edhe më të mira në çështjet praktike; sot ekziston vetëm një e lehtë jashtë formës kundër teje . Kujdesuni më shumë për palestrën tuaj. Mundësi në dashuri dhe në punë por edhe zgjidhje afatgjata, në dashuri duhet durim.

Akrepi

Në këtë ditë eshtë më mirë të largoheni nga polemikat dhe shqetësimet në lidhje me dashurinë. Ndjeni një aluzion nostalgjie për diçka, përpiquni të kufizoni shpenzimet që janë ekzagjeruar kohët e fundit.

Shigjetari

Kjo eshtë një periudhë e rëndësishme për ata që duan të përjetojnë dashurinë ose duan të rikthehen në lojë në nivel sentimental, edhe pas një ndarjeje.

Bricjapi

Ata që thjesht nuk mund të qëndrojnë më një person mund të kenë dërguar tashmë në atë vend. Kontakte të reja, mbrëmje të lodhshme, acaroheni nga një gjë e vogël ose mendoni se dikush eshtë kundër jush.

Ujori

Një nxitje e konsiderueshme e energjisë ju çon të eksploroni mjedise të reja. Udhëtime të rëndësishme por edhe zgjedhje jete që mund të jenë çifte vendimtare, të favorizuara dhe pjellore.

Peshqit

Rënie e lehtë e energjisë, shumë gjëra për të bërë dhe konfuzion përreth. Duhet të duhen ditë për të rregulluar tavolinën, tavolinat dhe dollapët.

Nessun commento:

Posta un commento