lunedì 17 aprile 2023

Horoskopi i se e hënë 17 Prill 2023

Horoskopi i se 17/04/2023

Dashi

Nuk eshtë dita e duhur për të argumentuar, një kohë kur edhe projekte të reja shkojnë në lëvizje të ngadaltë, në dashuri, mos u bëni kokëfortë për ata që nuk ju duan.

Demi

Kjo ditë lë pak për të dëshiruar. Provimet, provat ose detyrat për të kaluar: ruaj qetësinë!

Binjaket

Disa probleme me fëmijët, në familje eshtë e nevojshme të jesh më i ekuilibruar ose më i pranishëm, po mendon shumë për punën dhe paratë. Ështjet ligjore duhet të adresohen menjëherë ...

Gaforrja

Keni dëshirë të ëndërroni, besoni intuitës tuaj në punë dhe biznes. Sot ju jeni ndër shenjat më të forta.

Luani

Nëse ka një gjë që nuk mund të qëndrosh, ata janë njerëzit që gjithmonë kundërshtojnë ty, të cilët sa herë që bëni diçka, ata janë vetëm të mirë për të kritikuar. Mos i humbisni idetë e mira nëse planifikoni të bëni biznes.

Virgjeresha

Merrni zënë, sot diçka mund të lëvizë. Për beqarët, mundësitë për tu kapur në fluturim. Kujdesuni për formën tuaj fizike sepse kohët e fundit eshtë lënë pak pas dore!

Peshorja

Pasdite rikthehen disa shqetësime, çështjet praktike janë të ngutshme dhe eshtë e mundur ta shkarkoni këtë tension tek ata që doni. Ka shumë, shumë gjëra për të bërë, nuk e bëjnë stresin e padrejtë në jetën tënde.

Akrepi

Aktiviteti praktik mirë, fitime të vogla nëse punoni vetë. Nëse kohët e fundit keni zyrtarizuar një histori dashurie, nuk mungojnë projektet e mëdha të së ardhmes që përfshijnë fëmijët dhe shtëpinë.

Shigjetari

Sot yjet e lehtë, të mirë edhe nga ana energjike, favorizuan udhëtimet e shpërnguljeve. Këtu vjen një propozim për argëtim, një periudhë pjellore për çifte që mund dhe duan të kenë një fëmijë, provimet e preferuara.

Bricjapi

Zbulimi i një aspekti të partnerit tuaj që nuk e dini se mund tju rrëzonte ose tju befasonte shumë, u tha një gënjeshtër? Në dashuri ka konfuzion, së shpejti lajme në punë.

Ujori

Ditë të mbarë në vendin e punës, vendimet që duhen marrë. Nëse jeni vetëm, nuk duhet të keni frikë nga takimet e reja. Situata emocionuese dhe sensuale janë të mundshme, do të gjeni miqësi të reja argëtuese. Fati eshtë me ju!

Peshqit

Ju i dhatë më shumë peshë punës sesa çështjeve emocionale dhe disa tensione u krijuan për paratë ose kontratat për tu rinovuar. Do të jeni fitimtarë, por duhet të keni kujdes nga rivalët dhe njerëzit që përpiqen tju vënë në siklet dhe tju vënë në telashe.

Nessun commento:

Posta un commento