sabato 15 aprile 2023

Horoskopi i se e shtunë 15 Prill 2023

Horoskopi i se 15/04/2023

Dashi

Në dashuri, dikush do të vërë në dyshim gjithçka, të tjerët do ti japin vetes aventura duke i jetuar ato ditë për ditë, pa hipotekuar të ardhmen. Mos e teproni me kritikat dhe nëse shihni se ju humbet durimi, shmangni polemikat.

Demi

Një problem me njerin që e doni, keqkuptimet janë të përkohshme, por ju ngriheni në këmbë të gabuar. Mbrëmje e nënshtruar.

Binjaket

Nëse një njeri kërkon prezencën tuaj, nuk keni pse ta mbani në pritje, avantazhet janë të shumta por kujdes nga njerëzit që janë shumë të ndryshëm nga ju për nga kultura apo mosha. Ditë plot tension.

Gaforrja

Kushtojini vëmendje financave, mund ta gjeni veten duke shpenzuar shumë para, ndoshta në një ditë me një fund jo shumë qesharak. Shihni nëse prisni disa ditë, agjitacioni juaj sot nuk do të jetë i suksesshëm.

Luani

Një dashuri që eshtë e ndërlikuar për tu menaxhuar tani për tani, mund të bëhet më e lehtë brenda disa javësh. Shumë keq shpenzimet, merrni kohë për veten tuaj.

Virgjeresha

Nëse keni ndërmend të blini diçka ose të bëni një investim të mirë, për sa kohë që llogaritë tuaja janë në rregull, mund të shkoni një hap më tej. Yje interesante për ndjenjat.

Peshorja

Ruani qetësinë sepse eshtë një ditë e vrullshme dhe mbase pak e ashpër. Ndonjëherë ju bie pre e mendimeve të dyta dhe keni nevojë për siguri dhe rehati.

Akrepi

Në dashuri duhet maturi, veçanërisht nëse jeni duke dalë me një person të lidhur. Në çdo rast, ju jeni të pakënaqur me diçka, mendoni se nuk mund të gjeni referencat e duhura, merrni kohën tuaj për tani ...

Shigjetari

Udhëtimet dhe kontaktet me qytete të tjera janë të favorizuara. Lidhjet ju kënaqin më shumë, shmangni detyrimet që lidhen me të kaluarën.

Bricjapi

Një ditë që ndihmon për një rikuperim të mirë psikofizik, ju keni një vitalitet të bukur dhe gjithashtu një bukuri të shkëlqyeshme. A i mbani mend rastet që keni humbur në të kaluarën? Mos dëgjoni keqardhje sepse do të keni një mënyrë për ta kompensuar atë!

Ujori

Po shpenzoni më shumë para sesa pritej edhe për gjëra të panevojshme. Duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe në dashuri mos futni shumë çështje në lojë...

Peshqit

Kjo ditë do të kalojë në një mënyrë të qetë. Takime të reja të këndshme, ngjarje për çifte të forta!

Nessun commento:

Posta un commento