sabato 4 marzo 2023

Horoskopi i se e shtunë 4 Mars 2023

Horoskopi i se 04/03/2023

Dashi

Mos provokoni personin që doni dhe shmangni vendosjen e tepërt të mishit në zjarr. Nëse ka diçka për të diskutuar, mos shtyni asgjë për nesër.

Demi

Këto ditë po merreni me njerëz që kanë fuqinë të ju marrin nervat. Vendimet për të shitur ose blerë, mund tju duhet të shlyeni disa llogari në pritje gjatë kësaj kohe.

Binjaket

Sot ka fat që vjen falë një situate të përgjithshme interesante që ndikon edhe në jetën e dashurisë. Dita ne rregull.

Gaforrja

Keqkuptimet në çift mund të kapërcehen nëse ka vullnet të mirë nga të dyja palët. Disa shqetësime për fizikun tuaj, por do të fillojë sërish shkëlqyeshëm, mos u shqetësoni!

Luani

Mund të lindin situata që mund tju çojnë në debat: ditë e shqetësuar. Eshtë e përshtatshme këto ditë të vlerësoni një histori dashurie ose vlerën e familjes: keni nevojë për mbrojtje.

Virgjeresha

Nga sot dhe nesër përpiquni të planifikoni ndonjë ngjarje të qetë, shpirti juaj eshtë i shqetësuar dhe marrëdhëniet sentimentale, nga ky këndvështrim, paguajnë çmimin. Ju mund të zbuloni se ka shumë ndryshim midis dëshirave dhe realitetit!

Peshorja

Fusha praktike kërkon durim dhe ekuilibër. Duhet të përpiqeni ta mbani dashurinë dhe do të arrini atë që dëshironi. Mos prisni që të tjerët tju afrohen.

Akrepi

Kjo situatë eshtë shumë e çuditshme për ndjenjat. Stresi po e bën veten të ndihet sot!

Shigjetari

Rikuperimi i aftësisë fizike. Sot merren vendime të mira.

Bricjapi

Kini kujdes nga stresi që jeni të detyruar të mbësoni; një kujdese për ushqimin dhe palestrën. Tani eshtë e rëndësishme të mos bëni zgjedhje të rrezikshme, për të mos thënë shumë.

Ujori

Do të jeni në gjendje të zbuloni mjedise, njerëz dhe situata të pazakonta dhe intriguese. Mendoni pozitivisht për të ardhmen.

Peshqit

Sot rekomandoj të bëni vetëm atë që është rreptësisht e nevojshme. Nëse ka një njeri që ju ka lodhur, shkarkojeni sepse zëvendësimi eshtë gati.

Nessun commento:

Posta un commento