domenica 5 marzo 2023

Horoskopi i se e diel 5 Mars 2023

Horoskopi i se 05/03/2023

Dashi

Situatë intriguese, edhe nëse në këtë periudhë do të dërgonit në ferr një njeri që po fiton shumë terren ose kërkon gjëra që nuk ka të drejtë ti marrë. Surpriza të këndshme për ju gjithashtu në funksion të ditëve të ardhshme, propozimet do të vijnë së shpejti

Demi

Energji e mirë e dispozicion i shkëlqyeshm emocional. Unë rekomandoj që të kërkoni të gjitha çështjet ligjore, edhe nëse ka pasur një të kaluar të vështirë mund të rikuperohet.

Binjaket

Mos i nënvlerësoni takimet dhe emocionet e reja. Ka nga ata që do të marrin informacion të mirë në këtë ditë.

Gaforrja

Kjo ditë eshtë e dobishme për mbylljen e marrëdhënieve që nuk kënaqin më dhe për të hequr kompromiset tashmë të rënda që duhen bërë. Ka agjitacion, ka tension në familje, ju gjithashtu dukeni më pak tolerant se zakonisht.

Luani

Ditë plot me gjëra për të bërë, ka konfuzion, merr kohë për gjithçka. Jeni më të motivuar në dashuri.

Virgjeresha

Thirrjet e dashurisë, mos u tërhiqni. Ka më shumë dëshirë për familjen, për të qenë me njerëzit e dashur dhe për kë kujdeseni më shumë!

Peshorja

Lodhja në mëngjes, gjumi eshtë torturuar më shumë për disa ditë: Unë rekomandoj çajra bimorë natyralë. Duket se në këtë ditë gjithçka mund tju lodhë, ju do të doni të largoheni nga njerëzit, situata që i konsideroni të padobishme.

Akrepi

Keni shumë gjëra për të bërë dhe fitnesi juaj përmirësohet. Për disa tani eshtë e mundur të kthehen në dashuri si dikur. Nëse keni bërë një gabim ose mendoni se jeni larguar shumë nga një person do të jetë e mundur të shëroheni ...

Shigjetari

A eshtë partneri gjoja përgjegjës për komplikimet? Disa çifte prej kohësh janë në krizë, njëri nga të dy, qoftë edhe pa dëshirë, eshtë larguar, por gabimet duhet të ndahen përgjysmë!

Bricjapi

Ka diçka më shumë sesa në muajt e kaluar. Ju jeni vënë nën presion, eshtë e nevojshme të rimarrni stabilitetin emocional dhe sot dita eshtë e dobishme.

Ujori

Situatë e qëndrueshme, jeni ende pak nervoz: shmangni fajësimin e atyre që nuk kanë lidhje me të. A ka dikush që të shpëton apo je ti që nuk dëshiron të lidhesh, do lirinë.

Peshqit

Një ditë rinovimi që do të jetë tërheqëse. Energjitë tuaja ju kënaqin; harro nje njeri qe nuk te meriton.

Nessun commento:

Posta un commento