venerdì 3 marzo 2023

Horoskopi i se e premte 3 Mars 2023

Horoskopi i se 03/03/2023

Dashi

Nëse jeni një çift i fortë, nuk ka halle, por kini kujdes nga palët e treta të pakëndshme ose çështjet e parave. Shpresoj të keni diçka konkrete në tubacion që do tju ndihmojë të ndiheni në lëvizje.

Demi

Mos u mbingarkoni nga shqetësimet. Nëse jetoni në një marrëdhënie të konsumuar, mund të vendosni të merrni një rrugë të re. Dashuria mund të jetë intriguese dhe tërheqëse.

Binjaket

Rifitoni lartësinë dhe gjithashtu do të ishte mirë ti lini hapësirë ngjarjeve sentimentale, duke qenë se puna kohët e fundit ka qenë burim i disa problemeve. Kurseni shpenzimet.

Gaforrja

Mundohuni të kufizoni tensionin. Dhe kush eshtë në çift eshtë shumë i zënë me biznes ose afarizëm ekonomik: duhet të shfrytëzohet një intuitë në punë ...

Luani

Ka mundësi që mes ditës së sotme dhe nesër të merrni një përgjigje të cilën e prisnit prej kohësh, ndaj qëndroni të qetë sepse gjithçka do të ketë një fund të lumtur. Më mirë në punë dhe studim. Mundësi për më të riun.

Virgjeresha

Një objekt shfaqet brenda mundësive që deri dje duket se ju pelqete, por tani duket se po humbeni avantazhin e tij. Një vetëdije e re do të ndihmojë në tejkalimin dhe tejkalimin e të gjitha pengesave, mos i nënshtroni trupin tuaj në stres të ekzagjeruar.

Peshorja

Situata e punës eshtë në tepricë, nese prisni lajme dhe konfirmime që do të arrijnë së shpejti. Nëse jeni duke kërkuar për një zgjidhje në dashuri, mund të shikoni përreth, dhe çifte që e duan njëri-tjetrin të vendosin për ngjarjet.

Akrepi

Për punën që po paguani për shpenzimet e muajve të fundit që kanë qenë të rënda, projektet janë të mira, por nëse duhet të investoni ose blini, mos bëni angazhime të rënda. Eshtë e pashmangshme, në këtë periudhë, të distancoheni nga njerëzit që duan të humbin kohën tuaj!

Shigjetari

Një person të cilin nuk e keni dëgjuar për një kohë të gjatë do të shfaqet; dita e përgjithshme e nënshtruar, ju ndoshta keni fjetur keq, vonesa në gjithçka, një teknik nuk po e bën punën e premtuar.

Bricjapi

Në punë, përgatituni për një të ardhme me rimëkëmbje të mirë: ajo që mbillni tani do të zhvillohet shumë brenda 6 muajve të ardhshëm. Koha më e mirë për të larguar njerëzit që nuk meritojnë besimin tuaj.

Ujori

Ndonjëherë eshtë e mençur ta shtyni atë që duhet të bëni sot për nesër. Ka një kaos në gjysmën e dytë të ditës, mëngjesi funksionon mjaft mirë.

Peshqit

Mos u përfshini në beteja të padobishme, nuk keni pse të humbni kohë duke u përpjekur të rikuperoni situata ose histori të pamundura; zgjedhje të mëdha, emocione që vijnë.

Nessun commento:

Posta un commento