sabato 11 marzo 2023

Horoskopi i se e shtunë 11 Mars 2023

Horoskopi i se 11/03/2023

Dashi

Dita po. Jeni në harmoni me veten dhe nuk do keni vështirësi në jetën tuaj në lidhje. Nëse ka pasur një tradhti në dashuri, më e keqja ka mbaruar, por nuk ka më entuziazëm se më parë!

Demi

Parashikoni kohët nëse duhet të përballeni me fjalime të rëndësishme. Ndonjëherë ndiheni të hutuar, të lodhur. Keni nevojë për miqësi të vërteta, i urreni njerëzit e interesuar.

Binjaket

Ditë të mbarë, ajo rrjedh e qetë pa shumë mendime. Tani, më shumë se kurrë, do të mund të mbështeteni në mbështetjen e njerëzve të afërt.

Gaforrja

Dëshironi të eksperimentoni me projekte të reja, por më pas mos u ankoni nëse gjërat nuk ju ecin. Mendoni të shtyni takime të rëndësishme për nesër.

Luani

Situatë e lodhshme, nervoze, nuk përjashtoj që dikush të fitojë një sfidë, por gjithçka kushtoi shtrenjtë dhe duhet të riktheheni në formë, vullnet, optimizëm; u ngatërrove shumë. Kjo mbrëmje shton pak dembelizmin.

Virgjeresha

Ndiheni nën presion, nervoz, të shqetësuar, të lodhur nga kaq shumë gjëra për të bërë. Ata që doni mund tju zhgënjejnë lehtësisht. Nuk i toleroni qëndrimet disfatiste.

Peshorja

Një ditë e lodhshme, nuk ndiheni në formë perfekte. Kujdes nga mashtrimi...

Akrepi

Dite interesante. Mos shtyni asgjë, edhe një telefonatë dashurie mund të jetë e rëndësishme.

Shigjetari

Eshtë një periudhë që mund të sjellë disa surpriza të mira për dashurinë. Dikush do të përpiqet të afrohet me ju, nëse eshtë e mundur, kërkoni një marrëveshje; ju mbeteni një njeri bujar, mund ti falni edhe ata që ju kanë lënduar.

Bricjapi

Përdorni imagjinatën tuaj kur ndjeni se pesimizmi po rritet. Çështjet praktike duhet të rregullohen menjëherë. Bëhuni të zënë në dashuri!

Ujori

Eshtë koha për të dalë, për të parë njerëzit dhe për tu rikthyer në kontakt me natyrën. Nëse ka dikë që jeni të mërzitur, shkarkoni, sepse zëvendësimi eshtë gati, takimet e preferuara...

Peshqit

Ditë aktive, po hidhni tutje një të kaluar që nuk ju intereson më. Do të takoni një njeri të këndshëm, mesazhi u drejtohet të rinjve.

Nessun commento:

Posta un commento