venerdì 10 marzo 2023

Horoskopi i se e premte 10 Mars 2023

Horoskopi i se 10/03/2023

Dashi

Koha e shkëlqyer për tu përpjekur të zgjidhni një problem pune, edhe nëse ka pasur probleme me një partner ose epror; favorizohet edhe studimi. Përmirësoni dashurinë, formën e mirë fizike.

Demi

Nuk përjashtohet që gjatë dy javëve të ardhshme të mund të përjetoni diçka të re dhe të merrni kontakte pozitive. Nëse jeni duke pritur për një avancim ose dëshironi të keni një mirënjohje ose një çmim, duhet të dilni menjëherë, pa frikë.

Binjaket

Sigurisht që eshtë një ditë e mirë. Lajmet në dashuri, edhe ata që mendonin se një bashkëpunim do të përfundonte, do të kundërshtohen nga faktet, lajmet!

Gaforrja

Periudha e tensionuar për çështjet e zemrës dhe familjes, por vetëm sepse disa llogari të papaguara duhet të balancohen. Çdo dyshim në punë, ka të ngjarë që të jeni të pavendosur në dy rrugë për të ndjekur ...

Luani

Pozicioni juaj në kontekstin e një pune ka çdo shans për tu rritur. Mos bëni shumë gjëra së bashku, ngadalë po riktheni dëshirën për të bërë dhe gjithashtu një ton të mirë fizik, takime me fat.

Virgjeresha

Fillimi i lodhshëm i ditës. Shpendezime në rritje: përpiquni ti mbani nën kontrollin tuaj.

Peshorja

Në disa ditë mbizotëron dëshira për të reaguar, tek të tjerët dembelizmi. Ndonjëherë njerëzit përreth jush nuk bashkëpunojnë, shpesh ju keni ndjenjën e veçantë se duhet të përballeni vetëm me problemet dhe kjo ju bën të ndiheni keq.

Akrepi

Ju jeni më të fortë dhe më të suksesshëm në dashuri; nga pikëpamja profesionale, eshtë më mirë të lidhni një marrëveshje ose kontratë brenda dy javësh. Sot ju dukeni më optimist, vetëm lodhja në mbrëmje.

Shigjetari

Një nga arsyet e diskutimit në familje mund të jetë për investime apo shpenzime të papritura për shtëpinë. Nëse duhet të përfundoni zotimet e mëparshme, do të doni të lëvizni ndrysh...

Bricjapi

Pra, shumë gjëra për të bërë, stresi. Në dashuri, nëse dikush nuk ka dhënë përgjigje të caktuara mund të thuash mjaftueshëm, mos u pendo për të kaluarën.

Ujori

Janë parashikuar lehtësira edhe në fushën ligjore. Një jetë dashurie e bazuar në bashkëpunim dhe aventurë ju pret.

Peshqit

Aktiviteti profesional mirë; investime dhe spekulime të këshillueshme. Dashuria po!

Nessun commento:

Posta un commento