domenica 12 marzo 2023

Horoskopi i se e diel 12 Mars 2023

Horoskopi i se 12/03/2023

Dashi

Dukesh lodhur në këtë ditë. Mbani portofolin tuaj nën kontroll ...

Demi

Eshtë një ditë e mirë për ndjenjat. Bonuse hyrëse. Ju keni një energji të madhe dhe dëshirë për të rikuperuar të kaluarën. Kërkesë për ju ose pare për shtëpinë e çështjet personale.

Binjaket

Përqendrohuni dhe kërkoni gjërat që dëshironi shumë qartë. Në mbrëmje, lodhja ndihet.

Gaforrja

Udhëtoni, argëtohuni. Kontaktet e preferuara në këtë ditë.

Luani

Dashuria do të dukej e nënshtruar, duket se kohët e fundit ka pasur disa përplasje edhe në çifte afatgjatë: duhet durim! Sot disa pyetje lindin në mënyrë te mirë, "çfarë dua të bëj", "ku dua të shkoj".

Virgjeresha

Nuk ndiheni në formën më të mirë dhe ndoshta do të largoni telashet. Në dashuri ka pasur një ndryshim.

Peshorja

Ju meritoni të argëtoheni. Mos shtyni asgjë, edhe një takim dashurie mund të jetë i rëndësishëm.

Akrepi

Eshtë një ditë interesante, tani ju mund ti ktheheni fitores edhe nëse propozoni të bëni gjëra të tjera përveç në të kaluarën. Mund të jetë koha e duhur për të bërë plane afatgjata që mund të ndikojnë edhe në çift.

Shigjetari

Mos hiqni dorë nga kënaqësia e dashurisë. Ju jeni shumë të zënë, të bëni gjithçka është gjithmonë më e ndërlikuar. Pushim relaks

Bricjapi

Ajo që nuk mund të arrihej në javët e kaluara do të vijë tani. Për çështjen që keni, prisni disa ditë dhe ajo do të zgjidhet vetë.

Ujori

Ju nuk jeni të kënaqur me pothuajse asgjë, dhe kur kjo ndodh, ju filloni të jeni të kënaqur me asgjë. Ato janë ditë reflektimi dhe jo veprimi.

Peshqit

Ka një rënie të lehtë, por trendi eshtë kthyer në normalitet. Eshtë e rëndësishme të jesh i durueshëm, të mos nxjerrësh përfundime.

Nessun commento:

Posta un commento