giovedì 2 marzo 2023

Horoskopi i se e enjte 2 Mars 2023

Horoskopi i se 02/03/2023

Dashi

Ka kaq shumë gjëra për të bërë kur bëhet fjalë për punën, njerëzit që janë të vetëpunësuar e dinë mirë këtë. Trajtoni mire shpinën.

Demi

Ditë e ngatërruar me vonesa. Eshtë e rëndësishme të zgjidhen problemet e parave, shpenzimeve shtëpiake.

Binjaket

Më duket një ditë e lodhshme, plot me shumë gjëra për të bërë, tani ju jeni në vendin e parë. Çështjet e biznesit po merrnin përsipër gjithçka tjetër.

Gaforrja

Edhe një herë, çështjet profesionale mund të trajtohen me inteligjencë të madhe. Klima e mirë në shtëpi; në dashuri merru me punë ...

Luani

Ditë nervoze për arsye të ndryshme, shumë gjëra për të bërë, shumë njerëz që duhet tu jepni hapësirë. Ky nervozizëm duhet mbajtur nën kontroll në punë, vëmendje edhe në familje, dikush mund tju bëjë një skenë xhelozie...

Virgjeresha

Forcë e mirë në çështjet ekonomike dhe praktike. Së shpejti mund të flasim përsëri për dashurinë dhe të kthehemi në lojë ...

Peshorja

Çfarë rasti më të mirë për ti dhënë hapësirë një njeriut që ju pëlqen. Mos u ndjeni fajtor për atë që lini pas, duhet të fokusoheni në mundësi të reja.

Akrepi

Punë pozitive ku rriten përgjegjësitë. Tani eshtë e rëndësishme të ndërmerrni dhe planifikoni veprime fituese.

Shigjetari

Ditë e dobishme. Shikoni drejt së ardhmes me optimizëm, jeta eshtë shumë më e mirë.

Bricjapi

Jeni gjithmonë të zënë dhe ndiheni përgjegjës për gjithçka. Në dashuri nuk eshtë e përshtatshme të beni shumë mish në zjarr.

Ujori

Dashuria shkëlqen! Nëse keni pasur një debat me dikë kohët e fundit, tani mund të rikuperoni; ju keni më shumë letra për të luajtur edhe në punë. Zemra juaj eshtë e qetë.

Peshqit

Jeni të favorizuar, do të duhet të favorizoni vendimet dhe emocionet. Mos shkoni kundër dëshirave tuaja në një kohë kur projekte të reja të rëndësishme të punës mund të materializohen ...

Nessun commento:

Posta un commento