giovedì 9 marzo 2023

Horoskopi i se e enjte 9 Mars 2023

Horoskopi i se 09/03/2023

Dashi

Në fushën e punës ka më pak probleme se në të kaluarën, për shembull nëse bëni të njëjtin aktivitet ju peshon më pak ose ju duket një ndryshim. Mundohuni të rivlerësoni tregimet interesante dhe njerëzit sot.

Demi

Marrëdhëniet e punës, por edhe ato të dashurisë, i nënshtrohen shumë streseve. Shmangni shpenzimet e panevojshme, tensioni eshtë i lartë sonte, jini të kujdesshëm.

Binjaket

Miqësitë bëhen dashuri, këto ditë ata që kanë biznesin e tyre, ose duhet të japin urdhra, janë jo vetëm më të dukshëm, por edhe më të përkushtuar; lajm i rëndësishëm. Në familje do të jetë e mundur të konfirmoni idetë tuaja. Jepni hapësirë të tjerëve dhe kërkoni dialog.

Gaforrja

Duhet ti kushtoni pak kohë vetes, të organizoni një darkë me miqtë e këndshëm ose ti përkushtoheni njerëzve tuaj të dashur. Nëse jeni duke kërkuar punë duhet të lëvizni disa kilometra, jo gjithçka eshtë e arritshme. Rënie e lehtë fizike në mbrëmje.

Luani

Ju jeni pak nervoz dhe do të debatoni me partnerët dhe bashkëpunëtorët. Nuk mund të thuhet se kjo eshtë një periudhë e vështirë, por ndonjëherë nuk mund ti bëni të gjitha...

Virgjeresha

Njoftohet një ndryshim i madh dhe gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyeshme. Koha e duhur gjithashtu për të provuar një pajtim.

Peshorja

Duhet të përpiqeni të jeni të qetë dhe të mos vendosni shumë mish në zjarr. Eshtë e mundshme që po konsideroni një projekt për të filluar ...

Akrepi

Pak relaksim duhet tju heqë lodhje, duhet të gjeni hapësirat tuaja dhe mbi të gjitha dashurinë; për çifte që kanë qenë së bashku për ca kohë eshtë e nevojshme të zyrtarizohet marrëdhënia.

Shigjetari

Aspekti ekonomik mund të jetë shqetësues nëse shpenzoni më shumë sesa fitoni. Do të ishte e këshillueshme që sot të shmangni stresin dhe situatat që mund të trazojnë mendjen.

Bricjapi

Sot ju merr një ndjenjë e çuditshme, sikur asgjë nuk ishte në rregull, sikur të ndiheshit jashtë kësaj bote. Më mirë të reflektoni mbi zgjedhjet e reja të punës.

Ujori

Përkushtojuni pushimit, kjo nuk eshtë dita më e mirë për ta tepruar. Mund të filloni përsëri, por vetëm nëse jeni të bindur se po e bëni atë. Puna kërkon pak ...

Peshqit

Miq të rinj dhe dëshirë për të shkuar larg. Oferta pune me kohë të pjesshme.

Nessun commento:

Posta un commento