mercoledì 8 marzo 2023

Horoskopi i se e mërkurë 8 Mars 2023

Horoskopi i se 08/03/2023

Dashi

Vëmendje, ata që punojnë mund të mos mbarojnë, eshtë mirë të mendojnë se çfarë eshtë e dobishme për tu kryer në ditët në vijim. Udhëtime dhe takime në qytete të tjera.

Demi

Vendosni iniciativa dhe krijoni kontakte, por gjithmonë me kujdes. Vetëm çifte tashmë të vjeter për ca kohë janë në krizë.

Binjaket

Dita ofron një situatë paqësore. Takimet e preferuara edhe në dashuri.

Gaforrja

Një udhëtim i papritur, një kontakt nga jashtë. Më e lehtë për të përjetuar emocione të reja, miqësi që numërojnë, takime intriguese.

Luani

Sot duhet të jeni pak të kujdesshëm me kontaktet, disa probleme në familje për të zgjidhur. Në fushën e punës keni disa vështirësi për tu përshtatur.

Virgjeresha

Ju gjithashtu mund të braktisni një rrugë që nuk ju intereson më. Do të vini në dyshim shumë për veten, veçanërisht dashurinë!

Peshorja

Do të ketë ulje-ngritje. Forma fizike eshtë penalizuar pak, prandaj duhet të bësh gjithçka me qetësi, të duash marrëdhëniet në shërim.

Akrepi

Nëse dëshironi të lëvizni apo të keni kontakte me qytete të tjera, kjo eshtë dita më e përshtatshme. Takimet që ndodhin janë magjike, këtë herë nuk po kërkoni pasione por vetëm marrëdhënie serioze.

Shigjetari

Humori juaj sot eshtë mjaft i ndryshueshëm, ndoshta eshtë faji i lodhjes e shumte sonte? Nëse e shihni që dikush eshtë kundër jush ose ka njerëz që duan të diskutojnë, përpiquni të shmangni.

Bricjapi

Ju nuk keni pse të ndaloni, nëse mendoni se ia vleni se eshtë koha e duhur për të bere një projekt. Ju do të njihni dikë që më vonë mund të bëhet një pikë referimi. Mos e nënvlerësoni lindjen e dashurive të reja.

Ujori

E bukura eshtë se ju reagoni më mirë ndaj provokimeve të jetës dhe se disa tensione që dukeshin të pakapërcyeshme në të kaluarën tani janë lehtësisht të menaxhueshme.

Peshqit

Kjo eshtë një ditë ideale për tu sqaruar, biseduar dhe diskutuar, si në sektorin profesional ashtu edhe në atë të dashurisë. Eshtë e mundur që një mesazh që keni pritur të mbërrijë!

Nessun commento:

Posta un commento