martedì 7 marzo 2023

Horoskopi i se e martë 7 Mars 2023

Horoskopi i se 07/03/2023

Dashi

Në dashuri ka më pak konfuzion. Mos e izoloni veten, një mik mund tju propozojë për një punë.

Demi

Momenti i mendimeve të dyta të vogla ose të mëdha. Nuk përjashtohet që disa kontakte të vijnë edhe nga qytete të tjera.

Binjaket

Ju duhet të përpiqeni të shmangni polemikat në këtë kohë të veçantë në jetën tuaj. Nuk ka gjasa që dikush të ketë pranuar një detyrë të re që fsheh gracka.

Gaforrja

Disponueshmëri e shkëlqyeshme nga njerëzit përreth jush. Të rinjtë nga shenja mund të shpikin hapësira të reja pune ...

Luani

Një ditë intolerance ose thjesht pritjeje. Në marrëdhëniet me Peshqit dhe Bricjapin mund të ketë vështirësi, por konfuzioni duhet të jetë i kufizuar!

Virgjeresha

Ka një fazë të komplikuar për të menaxhuar, por vetëm në mëngjes. Nëse nuk ndiheni krejtësisht të sigurt, do të jetë më mirë të mos merrni vendime të rëndësishme në dashuri.

Peshorja

Ju nuk kuptoni qëndrime të caktuara të partnerit. Fuqia fizike sot eshtë pak më pak.

Akrepi

Ju zbuloni se dikush nuk ju ka qenë aq besnik. Shumë shpenzime për shtëpinë ose projektet që kushtojnë përpjekje dhe edhe përkushtim të veçantë.

Shigjetari

Një person që ju pëlqen mund të deklarohet; koha ok për takime të reja. Eshtë e mundshme që, në një afat të shkurtër, të keni mundësinë të filloni përsëri me një sezon të ri pune, e lajmeve.

Bricjapi

Shikoni brenda vetes, hiqni mundësinë e të qenit të lirë nga frika, harroni kufizimet edhe në dashuri. Një marrëveshje në lidhje me shtëpinë, qeranë ose një zyre duhet të rishikohet.

Ujori

Më duket se midis sot dhe nesër shumë gjëra mund të vihen në lojë në favorin tuaj. Detyrat e reja, mundësitë.

Peshqit

Ashtë një ditë reflektimesh të mira. Nëse ka zgjedhje për të bërë në punë, eshtë koha më e mirë për të vepruar ...

Nessun commento:

Posta un commento