mercoledì 1 marzo 2023

Horoskopi i se e mërkurë 1 Mars 2023

Horoskopi i se 01/03/2023

Dashi

Mundohuni të pushoni disa orë, sot ka pak agjitacion në shtëpi, mund të argumentoni edhe për arsye të parëndësishme, që lidhen me jetën e përditshme. Ju do të doni të ndryshoni, por ka diçka që ju pengon.

Demi

Progres i mundshëm në punë. Për fat të mirë, këndi i ndjenjave eshtë i mbushur me shpresë. Ju po kërkoni konkretësi, vëmendje sepse ka njerëz që premtojnë dhe nuk mbajnë.

Binjaket

Jepini hapësirë projekteve të punës apo studimit, sepse muaj të rëndësishëm po vijnë; dashuria eshtë sërish protagoniste, këto ditë ata që janë vetëm duhet të frekuentojnë vendet e takimit.

Gaforrja

Ditë që jep emocione të rëndësishme, përpiquni të kapërceni mosbesimin tuaj. Përmirësoni marrëdhëniet profesionale dhe çështjet e zemrës; të gjitha projektet tuaja mund të fillojnë të realizohen. Sonte përpiquni të shmangni polemika të panevojshme.

Luani

Kjo ditë eshtë në anën tuaj, në fakt do të ketë një mënyrë për të dëgjuar një njeri që ju shqetëson dhe për të sqaruar një problem, një fazë e favorshme për gjithçka. Pasditja më e mirë se mëngjesi.

Virgjeresha

Komplikacione të vogla që do të zgjidhen vetë së shpejti. Edhe pse jeni një person mjaft aktiv, në mëngjes do të vuani nga një rënie e energjisë.

Peshorja

Marrëdhëniet bashkëpunuese janë komplekse, sepse mund të lindin mosmarrëveshje me kolegët ose partnerët. Ju duhet të synoni të gjeni qetësi!

Akrepi

Përvojat e reja mund të krijojnë vetëm kushte të reja pozitive, por edhe disa përgjegjësi më shumë. Ka ardhur koha për tu dëgjuar, shumë varet nga ngjarjet dhe rrethanat aktuale, martesat dhe bashkëjetesat e preferuara.

Shigjetari

Provoni të shikoni njerëzit përreth jush ndryshe. Në nivelin ekonomik dhe familjar ka shumë përgjegjësi dhe çdo vendim eshtë i pa këshillueshëm ...

Bricjapi

Nxitni kreativitetin, por ju duhet të planifikoni lëvizjet tuaja tani. Sot ju jeni një fitues dhe mund të vendosni kushtet tuaja.

Ujori

Një njeri i Peshores mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem. Për punën, mos e fash kokën përpara se të biesh, me siguri nuk ka asnjë siguri për momentin.

Peshqit

Në dashuri, një risi lind paralelisht me një tjetër. Një moment i fuqishëm dhe vendimtar edhe për ata që duan të ndryshojnë rrënjësisht ...

Nessun commento:

Posta un commento