martedì 28 febbraio 2023

Horoskopi i se e martë 28 Shkurt 2023

Horoskopi i se 28/02/2023

Dashi

Ditë shumë e rëndësishme për kontaktet e biznesit. Dashuria dhe propozimet, vetëm pasiguria mund tju bëjë të humbni kohë të çmuar.

Demi

Disave nuk u pëlqen të punojnë si punonjës dhe nëse eshtë e mundur përpiqen të fillojnë biznesin e tyre ose të drejtojnë diçka. Eshtë e lehtë që këto ditë mund të dëshironi të qëndroni diku tjetër, në një vend të qetë për tu çlodhur, por nuk eshtë kështu ...

Binjaket

Fizikisht jeni mjaft i fortë, por nëse ka pasur probleme të mëdha pune apo dashurie, eshtë normale që tani duhet të rikuperoni. Ditë e shkëlqyeshme për tu zënë, a jeni gati?

Gaforrja

Qëllimet e mira duhet të shpërblehen. Ditë që mund të shpërblejë çifte e "testuara".

Luani

Ju mund të zhyteni në një histori të re dashurie vetëm nëse ia vlen. Ndonjëherë mund edhe të ofendoni ata që nuk e kuptojnë lojën tuaj!

Virgjeresha

Një shef nuk ka qenë zemërgjerë me ju, ju mund të shurdhoni veshin, por realiteti eshtë se disa situata pune nuk kanë shkuar siç dëshironi. Ata që janë kthyer nga një ndarje nuk duhet të mendojnë se dashuria nuk ekziston.

Peshorja

Kur udhëtoni, shkëputeni nga realiteti dhe ndiheni më mirë. Në dashuri jeni të hutuar. Inkurajoni vendimet në çift, ndryshimin e zyrës, shtëpisë, marrëveshjet ose kontratat që të nënshkruhen.

Akrepi

Mos i nënvlerësoni lajmet dhe informacionet e mira, edhe sepse shumë shpejt mund të mbërrijë një konfirmim në punë. Një takim i ri sjell paqe mendore, por mund të tërhiqeni edhe nga dikush i veçantë.

Shigjetari

Ekziston një rrugë e re për tu kujdesur, fëmijët që janë të gatshëm për veprim mund të kenë sukses në studimet e tyre. Ditë e shkëlqyeshme për të pastruar çdo dyshim, ndonjë nga dyshimet tuaja, edhe me origjinë dashurije.

Bricjapi

Ka forcë të mirë, nuk përjashtoj një lajm të mirë, një rikonfirmim të vogël apo të madh. Ju duhet të jepni një dëshmi dashurie për një person që jeton larg, kontakte me qytete të tjera, prova të kaluara.

Ujori

Ju jeni favorit në garën për sukses, por duhet të rifitoni energjinë e parë. Ka disa keqkuptime për të shëruar në dashuri.

Peshqit

Në këtë periudhë mbërrijnë një lajm i mirë, pas një krize ose një ngadalësimi në punë fillojmë përsëri me më shumë vendosmëri, më shumë shpresë. Ekziston një rinovim i shkëlqyeshëm që ju dëshiruat.

Nessun commento:

Posta un commento