sabato 18 febbraio 2023

Horoskopi i se e shtunë 18 Shkurt 2023

Horoskopi i se 18/02/2023

Dashi

Një ditë që mund të sjellë zgjidhje të papritura, disa lajme të mira dhe të mos nënvlerësoni miqësitë e reja. Këtu vijnë ditë të veçanta në marrëdhëniet me të tjerët. Takime të rëndësishme...

Demi

Kini kujdes që të mos jetoni një takim në mënyrë konfliktuale, e gjithë dita eshtë interesante, ju mund të vendosni ta kaloni mbrëmjen me familjen tuaj. Në dashuri duhet të bësh një zgjedhje, dikush nuk ishte i sinqertë!

Binjaket

Unë nuk rekomandoj që të përfshiheni në diskutime apo polemika sonte. Dëshira për të ndryshuar diçka në jetën tuaj. Emocionet që kanë rëndësi.

Gaforrja

Sektori i miqësisë do të rishikohet, gjithashtu ka pasur edhe largime në fund. Periudha eshtë konfuze, mos gaboni me ndjenjat.

Luani

Ditë e rëndësishme edhe në dashuri mund ta kapërceni hutimin. Mundohuni të jeni me miq të këndshëm, keni nevojë për energji të mirë.

Virgjeresha

Ju dëshironi tu jepni atyre që ju duan një shans i fundit për të vendosur një bashkim. Eshtë e rëndësishme të qëndroni të qetë në marrëdhëniet me anëtarët e familjes.

Peshorja

Shumë dyshime që ngrihen në zemrën tuaj. Kishte një shkëputje, një largim ose një pakënaqësi të vogël në familje për të kapërcyer.

Akrepi

Në dashuri ka pasur kontraste të forta dhe në raste të jashtëzakonshme edhe zhgënjime. Bëni kujdes, veçanërisht nëse duhet të diskutoni çështje që lidhen me financat.

Shigjetari

Ditë e ngarkuar, kontaktet me qytete të tjera janë të favorizuara dhe ka mundësi të mira për të njohur njerëz të rinj. Ata që kanë mbyllur një histori nuk duhet të dëshpërohen sepse një ndryshim i menjëhershëm eshtë i mundur.

Bricjapi

Dëshira juaj për dashuri eshtë më e madhe, përpiquni të jeni të disponueshëm, sepse kohët e fundit keni qenë shumë kritikë. Ju nuk e dini se kujt ti besoni kohët e fundit!

Ujori

Të lindur me pak bezdi këtë ditë, duhet të përpiqeni të mos lodheni. Në dashuri mund të ketë disa shqetësime, ata që kanë mbyllur një histori nuk e kanë marrë ende veten.

Peshqit

Fati eshtë sot me ju. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri apo miqësi të re, kjo eshtë padyshim koha më e mirë për të ecur përpara.

Nessun commento:

Posta un commento