domenica 19 febbraio 2023

Horoskopi i se e diel 19 Shkurt 2023

Horoskopi i se 19/02/2023

Dashi

Disa vështirësi komunikimi janë të mundshme. Për fat të mirë ju keni një situatë të përkohshme të sëmundjes.

Demi

Kjo eshtë një periudhë e vlefshme për tu përpjekur të ndërtoni mirëkuptime të reja ose, nëse dëshironi, të takoni njerëz të rinj dhe më stimulues. Takime të reja për të mos u nënvlerësuar, emocione në shërim të madh!

Binjaket

Çiftet më të forta do të duhet të durojnë vetëm një moment ndarjeje, të shkaktuar nga ngjarje jashtë marrëdhënies. Realiteti eshtë se ju jeni shumë të lodhur dhe se po bëni shumë gjëra së bashku.

Gaforrja

Një polemikë e vogël nuk dëmton kurrë, por sot do të jetë e vështirë të shoh të qetë, ti kushtosh vëmendje marrëdhënieve familjare. Lodhja ka të ngjarë të marrë përsipër.

Luani

Ata që janë vetëm në dashuri duhet të kenë durim, sepse do të jetë nga javët e ardhshme që shumë situata do të zhbllokohen dhe emocionet do të kthehen që të menaxhohen më lehtë. Eshtë e vërtetë, ju nuk priren të mashtroni më veten ... por mos u bëni pesimist!

Virgjeresha

Ju duhet të kuptoni nëse keni bërë gabime dhe të vlerësoni situatat e reja për tu zhvilluar në bazë të përvojave të kaluara, edhe ato negative. Këto ditë keni një dëshirë të madhe për të dashur dhe mbi të gjitha për tu afruar më shumë.

Peshorja

Kishte një bezdi të vogël në familje, ndoshta duhej të ndihmoni një njeri që nuk ka qenë mirë. Fuqia e dashurisë eshtë , por ju ndoshta po luftoni me një njeri që eshtë fizikisht më larg sot ...

Akrepi

Mbyllni gjithçka që ju intereson deri në këtë mbrëmje, shumë shpejt dashuria do të jetë përsëri protagonistja e jetës suaj. Ditë e hutuar por interesante.

Shigjetari

Takimet e preferuara; edhe në këtë moment, edhe pse nuk jeni dikush që ju pëlqen të lidhni duart dhe këmbët, mund të ndikoheni nga një ish ose ti ktheheni ekskluzivisht dashurisë!

Bricjapi

Situata pozitive e takimeve, pasdite mund të sqaroni një çështje të rëndësishme dashurie. Zgjidhje gjatë rrugës nëse keni hasur ndonjë problem.

Ujori

Duhet të besoj se ju jeni pak i zemëruar dhe shumë i shqetësuar, plot gjëra për të bërë. Nëse keni një histori në krizë për ca kohë, tradhtia nuk është zgjidhja. Nëse jetoni një marrëdhënie të porsalindur, duhet të kontrolloni ...

Peshqit

Kohët e fundit keni treguar një kuptim të fortë rebelimi ndaj të gjithëve, kjo mund të ketë shkaktuar edhe vështirësi në marrëdhënie. Nëse diskutimet dhe tensionet janë zvarritur në familje për disa kohë tani, ka ardhur koha për të sqaruar gjithçka që eshtë e gabuar ... Dashuria në shërim të lehtë.

Nessun commento:

Posta un commento