sabato 11 febbraio 2023

Horoskopi i se e shtunë 11 Shkurt 2023

Horoskopi i se 11/02/2023

Dashi

Të luash me ndjenja mund tju kushtojë shtrenjtë, keni pasur disa vështirësi në të folur, për të kuptuar se çfarë po ndodh përreth jush. Në këtë periudhë ju duhet të merrni energjitë tuaja pozitive përsëri duke lëvizur. Ju duhet të rimarrni forcën fizike pas një periudhe të rëndë.

Demi

Nëse keni prona tani duhet ti mbroni ato ose duhet të kontaktoni një avokat për të zgjidhur një problem. Ju po kaloni një fazë konflikti që eshtë një parathënie e një rinovimi.

Binjaket

Nuk përjashtohet që sot duhet të paguani një faturë, duhet të mendoni pak më shumë për paratë. Eshtë e qartë se në këtë moment ju jeni nervoz, jo të gjithë duket se janë në anën tuaj.

Gaforrja

Mos nënvlerësoni një dashuri të re dhe këto ditë përpiquni të pranoni disa ndryshime. Për fat të keq, kohët e fundit, ka pasur shumë vështirësi ...

Luani

Ju nuk keni pse të jeni instinktiv, por kryesisht diplomatë. Eshtë e mundur që ju të humbni një angazhim, një mbrëmje të këndshme shpërblime në ditë që fillon keq.

Virgjeresha

Gjithçka që keni vendosur, organizuar në muajt e fundit do të jetë një arsye për sukses në javët në vijim. Ju mund të merrni një marrëveshje të mirë.

Peshorja

Ju nuk po kaloni një ditë të lehtë, edhe në dashuri ndonjëherë ju duket sikur jeni vetëm, edhe nëse keni jetuar së bashku për vite. Ju duhet të përballeni me njerëz që janë armiqësor ndaj ideve të caktuara të juajat.

Akrepi

Një ditë që fillon me ide të shkëlqyera, në këtë periudhë jeni të lodhur por duhet të vazhdoni. Përmirësoni dashurinë: drita jeshile për kontaktet dhe udhëtimet. Emocionet në ajër, mos u mbyllni në shtëpi.

Shigjetari

Ditë e mirë për të zgjidhur problemet e dashurisë. Nëse keni ca para për të kursyer, mund të bëni edhe një investim të mirë.

Bricjapi

Të ankoroheni në modelet e vjetra ose të keni frikë të ndryshoni mund të jetë mënyra e vetme për të bllokuar kaq shumë pozitivitet. Një surprizë në mbrëmje, por një mëngjes i ndrydhur.

Ujori

Ju jeni të pakënaqur, nëse jeni në çift përpiquni të mos derdhni gjithçka mbi partnerin tuaj. Probleme në marrëdhëniet me të tjerët, por sonte do të jetë më mirë. Mundohuni të shpërqendroheni duke bërë atë që ju pëlqen!

Peshqit

Padurimi juaj ka arritur kulmin dhe nuk eshtë e mundshme që sot nëse një person krijon bezdi në jetën tuaj, ju mund ti largoni ato. Ju do të keni një qëndrim shkëputjeje ndaj njerëzve të paqartë ...

Nessun commento:

Posta un commento