domenica 12 febbraio 2023

Horoskopi i se e diel 12 Shkurt 2023

Horoskopi i se 12/02/2023

Dashi

Eshtë diçka e paqartë për familjen dhe marrëdhëniet e gjata. Dëshira për të rikuperuar pasionin po bëhet gjithnjë e më e fortë dhe një takim i veçantë mund tju gudulis shpirtin.

Demi

Situata e dashurisë mund të habisë, çifte e forta dhe të motivuara arrijnë të bëjnë plane gjatë javëve të ardhshme. Ju keni rifituar guximin dhe vullnetin për veprim.

Binjaket

Dita e vlefshme. Përmirësoni dashurinë: drita jeshile për kontaktet dhe udhëtimet. Emocionet në ajër.

Gaforrja

Për disa kohë vendimet tuaja kanë qenë të rëndësishme, siç duket ju nuk dëshironi më të vazhdoni gjëra që nuk ju interesojnë. Ka një forcë të madhe në dashuri, sensualiteti dyfishohet.

Luani

Së shpejti lajme, ftesa që nuk i prisnit. Marrëdhëniet familjare përmirësohen. Dialogu më intensiv mund të forcojë një lidhje që ju intereson, por kini kujdes me një njeri të Virgjëreshës ose Peshqit që ka fuqinë tju zemërojë.

Virgjeresha

Keni energji të shkëlqyer emocionale dhe psikologjike. Dashuri e madhe, ju mund të kapërceni argumentet familjare. Lajmet vijnë së shpejti.

Peshorja

Sot ju mund të jepni më të mirën tuaj përreth jush. Si në dashuri ashtu edhe në punë kur nuk ka pickim nuk argëtoheni, mos bëni orët e vogla, mbrëmjen në gjithçka. Vëmendje: gjatë diskutimeve pasdite për të mbajtur nën kontroll.

Akrepi

Të gjithë ata që kanë pasur dyshime të forta kthehen për të fituar. Një mbrëmje interesante në dashuri, për disa kohë tani keni një vetëdije të re për veten tuaj.

Shigjetari

Sharmi juaj eshtë i padiskutueshëm, këto ditë duhet të ndjeni se diçka po ndryshon në jetën tuaj. Në dashuri urdhëron.

Bricjapi

Në këtë periudhë është e rëndësishme të kuptoni me kë merreni, sepse problemi i vërtetë nuk jeni ju, por të tjerët. Me kalimin e kohës, mund të rimendoni vendimin tuaj të fundit.

Ujori

Sot përpiquni të bëni gjithçka me qetësi. Ju eshtë dashur të keni para, një rimbursim, por duket sikur dikush nuk ka qenë i drejtë për ju. Lërini ndjenjat negative, mbrëmja flet për një dashuri të re!

Peshqit

Mund të provoni një qasje me një person që ju intereson ose mbase të rikuperoni një marrëdhënie. Eshtë një turmë bashkëpunëtorësh, në dashuri njeriu duhet të ndalet dhe të flasë.

Nessun commento:

Posta un commento