venerdì 10 febbraio 2023

Horoskopi i se e premte 10 Shkurt 2023

Horoskopi i se 10/02/2023

Dashi

Ju jeni më i butë, i ëmbël dhe me pasion, por dikush mund të vërë në dyshim se si ndiheni. Punë e re!

Demi

Sot eshtë mirë, e rëndësishme eshtë të mos e teproni për tu imponuar. Planet janë të mira, por duhet të përpiqeni të harroni një të kaluar që eshtë ende një burim shqetësimi të madh.

Binjaket

Mund të debatoni edhe për një gjë të parëndësishme! Nëse jeni në një lidhje prej vitesh, do të dëshironi të ankoheni te partneri, por i keni shtyrë prej kohësh diskutimet për të shmangur konfliktet; mbrëmje nervoze.

Gaforrja

Do të keni mundësi të zgjidhni problemet, por si çift sot lexojmë lodhje dhe zhgënjim. Mendoni me kujdes për zgjedhjet që do të bëhen në vendin e punës: ka "armiq".

Luani

Në këtë ditë do të jeni më energjik, sensual edhe dashuria mund të zgjojë. Ka iniciativa të mira që fillojnë tani.

Virgjeresha

Ju mund të argumentoni për një gjë të vogël, të përpiqeni të bëni më të mirën e një situate të keqe. Në dashuri diçka nuk eshtë e qartë, ju duhet të kompensoni kohën e humbur.

Peshorja

Një ditë e çuditshme, disi e trazuar, në mëngjes ka tensione që zhduken pasdite, në përgjithësi nuk mund të flasim për një periudhë të keqe, por sot dukeni më të hutuar.

Akrepi

Ka më shumë liri veprimi dhe një sëri mundësish të ardhshme konfirmojnë një të ardhme të mirë. Vitaliteti përmirësohet dhe ardhja e parave nuk përjashtohet. Favoritet e udhëtimit.

Shigjetari

Çuditërisht, pasdite vjen një telefonatë e rëndësishme, një fazë pozitive edhe për zemrën tuaj. Ju do të merrni komplimente, të dëshiruara ose të shpresuara për ndryshime në punë.

Bricjapi

Në dashuri mund të keni sukses në këtë ditë. Zgjidhje për probleme të vogla në shtëpi.

Ujori

Ju bërtisni gjatë gjithë kohës, por nuk bëni asgjë për të ndryshuar ose të paktën ndiheni sikur duart tuaja janë të lidhura. Një situatë familjare mund të kufizojë zgjedhjet e karrierës nëse punoni vetë, si çift ka shumë debat.

Peshqit

Zemra juaj eshtë plot dashuri, por ndiheni sikur jeni hedhur mënjanë. Stresi dhe lodhja që fshihen: bëni gjërat me qetësi!

Nessun commento:

Posta un commento