giovedì 9 febbraio 2023

Horoskopi i se e enjte 9 Shkurt 2023

Horoskopi i se 09/02/2023

Dashi

Ditë e vlefshme për takime, udhëtime. Projektet e reja mund të favorizohen. Detyra të reja dhe kësaj here gjithçka varet nga ju.

Demi

Kjo ditë duhet mbajtur nën kontroll, një fjalë e tepërt mund të shpëtojë. Përballja ka arritur në dashuri, dëshiron qartësi dhe pika të forta.

Binjaket

Çdo ndryshim mund të sjellë qetësi, ju jeni të lodhur, sepse pak e kanë vlerësuar angazhimin tuaj. Në fushën e punës gjeni shumë vendosmëri, në dashuri përpiquni të mos jeni shumë xhelozë…

Gaforrja

Humori do të jetë paksa valltar. Sot jeni intolerant!

Luani

Kjo eshtë një kohë kur nuk mund të përballohet shumë në planin fizik: ka shumë angazhime dhe shumë pak përfitime. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve që duhet të shmangen absolutisht.

Virgjeresha

Eshtë një ditë e qetë, pa asnjë lajm. Dashuria kërkon një gjest shtesë mirëkuptimi.

Peshorja

Humori nuk mund ti rezistojë kaq shumë provokimeve emocionale. Kujdes sepse sot shpërqendrimi krijon njëfarë vonese ose bezdi të tepruar, nervozizëm që përgjojnë.

Akrepi

Projektet dhe risitë në horizont në muajt e ardhshëm do të sjellin sukses të mirë personal. Takimet e reja janë shumë intriguese.

Shigjetari

Risitë më të qëndrueshme kanë të bëjnë me bashkëpunimet profesionale që lindin në këtë kohë. Mos u tregoni argumentues në dashuri.

Bricjapi

Ju dëshironi të ndryshoni ritmin dhe mënyrën tuaj të jetesës, kjo gjithashtu varet nga mosha dhe rrethanat tuaja. Rinisja e një pune, mundësitë për të ardhur. Duket se po ndryshon kurs, në dashuri kërkon garanci.

Ujori

Puna eshtë tema mbizotëruese e periudhës! Ka të ngjarë të ketë ndryshime brenda ndërmarrjes tuaj që do të ndikojnë drejtpërdrejt në ju në një periudhë afatshkurtër. Dashuria e irrituar sepse nuk e duron dot xhelozinë apo sëmundshmërinë.

Peshqit

Eshtë një ditë nervoze, kjo periudhë përfshin pak inat, dikush nuk ka qenë në marrëveshje! Mund të debatoni edhe me një kompani, kini kujdes nga shkronjat e imta.

Nessun commento:

Posta un commento