mercoledì 1 febbraio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 1 Shkurt 2023

Horoskopi i se 01/02/2023

Dashi

Për disa ka pasur kriza të vogla, në raste të jashtëzakonshme edhe ndarje në dashuri. Ju ngrini polemikat për të rënë në sy.

Demi

Disa përjashtime në profesion nuk përjashtohen; kini kujdes nga Binjakët dhe Dashi, sot ata ju irritojnë. Nëse i thuani jo një personi në dashuri, ki kujdes sepse mund të mendoni përsëri shpejt ...

Binjaket

Eshtë një periudhë shpengimi, e qetë dhe optimiste, e cila ju ndez shijen e konkurrencës dhe gjithashtu ju lejon të fitoni. Sa i përket dashurisë, ky moment eshtë për shërim.

Gaforrja

Këto ditë jeni pak të shqetësuar për disa ngjarje profesionale që mund tju krijojnë ankth ose duhet të përballeni me shumë energji. Një kërkesë tjetër mund të vijë nga familja. Dashuria sjell mendime të dyta.

Luani

Vazhdoni atë që ju intereson, ju do ta bëni veten të vlerësuar për cilësitë tuaja, besnikërinë tuaj dhe gatishmërinë tuaj për të vepruar. Sot mund të merreni me pothuajse gjithçka.

Virgjeresha

Këto janë ditë të dobishme nëse keni ndërmend të rivlerësoni një ndjenjë dhe të filloni të bëni diçka të rëndësishme. Komplikimet mund të tejkalohen lehtë në një ditë në kompleksin interesante.

Peshorja

Në dashuri ka diçka që nuk shkon, kini kujdes nga polemikat që mund të lindin gjatë fundjavës së ardhshme! Me Luanin dhe Ujorin lidhjet më intensive dhe më konfliktuale.

Akrepi

A nuk merrni tronditur nga frika e bërë gabime, nga tepruar juaj vetë-kritika që shpesh ngadalëson deklaratën tuaj. Tani duhet të mendojmë për të ardhmen e cila sigurisht do të jetë më e favorshme. Duhet ti bësh të qarta gjërat në dashuri, por nuk eshtë dita e duhur për ta bërë ...

Shigjetari

Duhet të merrni pak kohë larg punës për tu fokusuar në zgjidhjen e një problemi familjar. Nëse jeni vetëm, duhet të filloni të shikoni përreth, mos vazhdoni marrëdhënie të kota thjesht nga zakoni!

Bricjapi

Eshtë e panevojshme të pretendosh se po dëgjon të tjerët, ti sidoqoftë gjithmonë bën gjënë tënde. Marrëdhëniet familjare mund të jenë viktimë e keqkuptimit.

Ujori

Ditë e mirë si në miqësi ashtu edhe në vendin e punës; ju jeni duke pritur për zgjidhje që nuk arrijnë, por kjo edhe për shkak se ju do të doni të keni gjithçka menjëherë! Situatë që ju lejon të udhëtoni dhe të bëni njohje të reja.

Peshqit

Në një tablo të përgjithshme shumë konfuze, të ngadalësuar, kjo ditë ofron zgjidhje më të mira; me Virgjëreshën dhe Akrepin mund të arrini një marrëveshje të mirë. Një arrdhje nga pikëpamja sentimentale mund të vijë ...

Nessun commento:

Posta un commento