giovedì 2 febbraio 2023

Horoskopi i se e enjte 2 Shkurt 2023

Horoskopi i se 02/02/2023

Dashi

Mos e humbni vëmendjen për nevojat tuaja, gjeni një qetësi të brendshme, sot eshtë e mundur! Për ata që e dëshirojnë atë, dëshira për të dashuruar do të kthehet së shpejti. Yjet favorizojnë sqarimet. Pak maturi në çështjet ekonomike, shumë shpenzime dhe disa vonesa.

Demi

Ka shumë për të bërë në këtë ditë, përgjigjet që prisni, zhbllokimet ligjore, administrative apo të pasurive të paluajtshme do të vijnë. Trajtoni shendetin ose shqetësimin.

Binjaket

Ka ardhur koha që të bëni hesapet dhe gjithashtu të afirmoheni në fushën e punës. Dashuria kërkon më shumë sinqeritet.

Gaforrja

Sot jeni të favorizuar, megjithatë me një njeri Ujor mund të ketë disa probleme në menaxhimin e një pune apo disa çështje në familje. Shmangni polemikat dhe, mbi të gjitha, mendoni për të kaluarën, pas një ndarje gjeni dëshirën për të filluar nga e para.

Luani

Mund te pranosh gjithçka, thjesht flisni për të! Nuk ju pëlqejnë sekretet, nëse ka diçka për të sqaruar se eshtë në familje; menaxhon mirë financat, kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime.

Virgjeresha

Mundohuni të gjeni njëfarë stabiliteti. Për ata me një dashuri të re, nuk jeni shumë i bindur, e kaluara peshon shumë. Ekzistojnë ndryshime në çift që eshtë e vështirë të shërohen.

Peshorja

Çdo konflikt mund të zgjidhet me mençuri dhe diplomaci. Sfera e punës eshtë në fermentim të madh, sepse nuk i pranoni disa kushte që ju imponohen.

Akrepi

Ju keni ndjenjën të jeni në mëshirën e ngjarjeve. Në dashuri, shumë hutime, veçanërisht sepse reflektoni për shumë gjëra dhe jeni kritik ndaj vetes.

Shigjetari

Edhe pse jeni dashamirës i udhëtimeve, i lëvizjes, do të ishte më mirë të planifikonit ditë larg stresit, nga situata që mund të shkaktojnë siklet apo tension të panevojshëm.

Bricjapi

Ka energji të mirë, një kënaqësi e madhe mund të vijë sot. Ndjenjat bëhen të rëndësishme, ngritja sociale.

Ujori

Dashuria mungon ose nuk jeni aq i bindur sa më parë. Shëndeti për të mbajtur nën kontroll, kujdes në fyt.

Peshqit

Mund të lindin një lajm veçanërisht emocionues: shfrytëzoni momentin, por kini kujdes që të mos rrezikoni asnjë lidhje ekzistuese me një qëndrim tepër kritik.

Nessun commento:

Posta un commento