martedì 31 gennaio 2023

Horoskopi i se e martë 31 Janar 2023

Horoskopi i se 31/01/2023

Dashi

Kur nuk ju pëlqen diçka që flisni, gjithashtu mund të ngrini zërin nëse keni nevojë. Nëse ka fëmijë, dialogu duhet të rikuperohet.

Demi

Kini kujdes sepse në këtë ditë ju rikthehet dëshira për të qenë me të tjerët dhe për tu argëtuar; ka nga ata që, pa dëshirë dhe pa siguri, iu doni të ndryshoni punë ose të filloni diçka të re.

Binjaket

Nëse dëshironi mund të ndryshoni kurs, stilin e jetës, rolin nëse nuk ka ndodhur tashmë, nevoja e bën virtyt! Një projekt i juaji u bllokua së fundmi dhe me të vërtetë nuk u shemb. Këshilla që mund tju jap eshtë të largoheni nga të gjithë ata njerëz që mund të shkaktojnë shqetësime.

Gaforrja

Sot eshtë më mirë të bëni gjërat rreptësisht të nevojshme, marrëdhëniet me Ujorin dhe Shigjetarin mund të behen më të vështira. Në marrëdhëniet me të tjerët përpiquni të keni rëndësi ose të sqaroni se cilat janë gjërat që dëshironi, dashuria kërkon qartësi.

Luani

Zgjedhjet që ju bëni sot janë të kundërta. Mosmarrëveshjet me një ish koleg ose shef.

Virgjeresha

Ju nuk keni dëshirë ti mbani gjërat brenda ashtu si ato në të kaluarën. Këshilla që duhet të ju jap eshtë të qëndroni të qetë.

Peshorja

Ju jeni te mirë, dikush dëshiron të përfitojë nga kjo natyrë e juaja, veçanërisht nëse duhet të vendosni diçka të rëndësishme mbani pikën! Distancat në dashuri atë intrigë. Takimet me njerëz që mund tju shkaktojnë telashe duhet të shmangen, por nuk eshtë e lehtë. Vëmendje ndaj fjalëve, nervozizëm ...

Akrepi

Sot mund të debatoni me disa spektatorë ose të keni probleme të vogla me një mjet transporti. Ju jeni të zënë me çështje praktike dhe mbase të lidhura me shkollën, punën.

Shigjetari

Ju pëlqen dashuria konkurruese, por nëse keni të bëni me Demin ose Gaforren ka shumë tension dhe duhet të përpiqeni të kapërceni disa çështje. Në këtë periudhë, zgjedhjet në lidhje me paratë dhe programet që do të zhvillohen janë kthyer.

Bricjapi

Mos prish gjithçka me një qëndrim polemik deri në fund të hidhur; kjo pasdite eshtë e vëmendshme, vëmendje e dyfishtë për një njeri të Virgjëreshës ose Akrepit që nuk ju kupton. Ju mund të jeni duke shërbyer probleme për shkak të dikujt që ishte i padrejtë me ju.

Ujori

Dashuria eshtë romantike dhe pasionante, mund të lindë për një person të largët, në moshë të ndryshme ose të lidhur: kushtojini vëmendje asaj që bëni. Në punë, eksperimentet e reja janë të lodhshme, por premtuese.

Peshqit

Duhet të jesh më pozitiv, ndonjëherë nuk ndihesh shumë i kuptuar apo i kuptuar edhe në fushën e punës që në këtë periudhë eshtë nyja më e vështirë për tu zbërthyer. Nëse historia juaj e dashurisë ka përjetuar momente shqetësimi në të kaluarën, përpiquni të mbani veten të qetë!

Nessun commento:

Posta un commento