mercoledì 8 febbraio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 8 Shkurt 2023

Horoskopi i se 08/02/2023

Dashi

Në dashuri dukeni jo miqësor. Nerva të forta sonte dhe në marrëdhënie me të tjerët!

Demi

Ju keni vendosur që të realizoni një projekt shumë të kërkuar. Në dashuri, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Binjakët dhe Shigjetarin, një ditë me reagime të mira.

Binjaket

Sonte nuk eshtë e përshtatshme të ekzagjerosh në tone polemike. Brenda jush ka pak konfuzion.

Gaforrja

Do të jetoni ditë të rëndësishme, do të shihni që brenda disa javësh një person do të rikthehet përsëri dhe do të keni një lajm të mirë. E ardhmja ju mban surprizë të këndshme në sferën profesionale. Këshillohet që të ushtroheni!

Luani

Fitnesi lë diçka për të dëshiruar, duhet të kuptoni se eshtë e rëndësishme të ndaloni herë pas here. Në dashuri jini më mirëkuptues!

Virgjeresha

Apeli im u drejtohet burrave të shenjës që shumë shpesh tërheqin çështje të pazgjidhura nga sfera e punës në shtëpi. Ju keni një vello pasigurie që eshtë vetëm rezultat i tekave ose dëshirës për ndryshim.

Peshorja

Ekziston një dëshirë e madhe për të bërë. Sot dikush mund të heq disa guralecë ...

Akrepi

Këto ditë ata po ju zemërojnë. Ju pëlqejnë marrëdhëniet të komplikuara dhe tërheqëse! Mos eksportoni shumë financiarisht.

Shigjetari

Tani mos i bëni vetes shumë pyetje për atë që ka qenë dhe veproni vetëm dhe në funksion të së ardhmes. Në dashuri, merreni me punë. Një lajm i mirë mund të vijë.

Bricjapi

Ditë në të cilën mund ti përballoni provat me guxim dhe me një qëndrim racional dhe të ekuilibruar. Rinovime ose shpenzime të mëdha. Ka vullnet të mirë për tu përfshirë, ata që mbyllën një punë kohë më parë mund të shërohen!

Ujori

Horoskopi eshtë i vlefshëm edhe nëse gjithmonë duhet të punoni shumë për ta arritur. Për fat të mirë, puna eshtë mjaft e mbrojtur.

Peshqit

Mundohuni të krijoni marrëveshje në punë, ndoshta të rekomanduara me njerëz me përvojë. Sot eshtë një ditë e rimëkëmbjes, përdoreni atë siç duhet, në të vërtetë, përpiquni të bëni mirë atë që mund të jetë më e vështirë nesër.

Nessun commento:

Posta un commento