domenica 5 febbraio 2023

Horoskopi i se e diel 5 Shkurt 2023

Horoskopi i se 05/02/2023

Dashi

Një dashuri bëhet protagoniste, me Peshoren dhe Ujorin mund të zbuloni emocione që nuk janë ndjerë më perpara, edhe një pasion i rastit mund të mbingarkojë jetën tuaj. Vitaliteti përmirësohet dhe ardhja e parave nuk përjashtohet.

Demi

Do të ndiheni më mirë. Mos i nënvlerësoni takimet e reja këto ditë, veçanërisht nëse zemra juaj ka qenë e vetmuar për një kohë të gjatë.

Binjaket

Nëse jeni të pakënaqur, mos e hiqni nga ata që janë afër jush dhe mos prisni shumë nga vetja juaj. Të lindurit, të cilët kanë mbetur të ngujuar, të cilët kujtojnë një të kaluar të rëndë, duhet të reagojnë.

Gaforrja

Planifikoni një ditë të këndshme. Në dashuri mund të sqaroni keqkuptimet dhe heshtjet e lindura ditët e fundit, ose të ndryshoni!

Luani

Ka energji të mirë në ajër. Për dashuri, jam i sigurt që do të keni shumë shigjeta në harkun tuaj.

Virgjeresha

Ju mund të plotësoni një dëshirë, të ndryshoni jetën tuaj, të udhëtoni, çfarëdo që dëshironi. Befasi kur bëhet fjalë për dashurinë: në dashuri mund të gjeni ndjenja të veçanta. Rikuperimi i tonit fizik, dita po.

Peshorja

Dashuria sjell lajme, ju jeni në gjendje shërimi. Ju jeni një nga shenjat kryesore të sotme.

Akrepi

Një ditë eshtë në rregull tjetrën jo, një ditë do një njeri dhe të nesërmen do ta dërgosh në ferr. Kushtojini vëmendje një anëtari të familjes i cili, kohët e fundit, nuk po bën mirë ...

Shigjetari

Ditë të rëndësishme për të vendosur rezultatin e një marrëdhënie romantike; ka edhe nga ata që thjesht duhet të kenë më shumë rehati nga partneri i tyre, të kenë kujdes nga tradhtitë. Ju mendoni se e keni botën kundër saj, por realiteti eshtë se jeni ju që kërkoni arsyetime për shtyrjen ...

Bricjapi

Ndonjëherë dëshira për të shkelur bëhet protagoniste, por nga karakteri nuk je tip lejues, as me veten! Ju këshilloj të zgjeroni rrethin e njohjeve.

Ujori

Sot eshtë më mirë të lini gjithçka ashtu siç eshtë dhe mbi të gjitha, nëse duhet të bëni diçka kërkuese, mos u hutoni! Ju njiheni për faktin se e keni kokën në re, se nuk flini natën me mendimin e së nesërmes.

Peshqit

Ju do të vini në dyshim një dashuri ose lodhje të qëndrimeve të partnerit tuaj. Nuk jeni në dispozicion për ndërmjetësim sot!

Nessun commento:

Posta un commento