lunedì 6 febbraio 2023

Horoskopi i se e hënë 6 Shkurt 2023

Horoskopi i se 06/02/2023

Dashi

Fillon një rrugë e re që të çon larg dhe ndoshta edhe për të bërë zgjedhje të reja. Prej disa kohësh nuk keni bërë të njëjtat gjëra, dashuria mund të jetë përsëri protagoniste.

Demi

Ditë e mirë për dashurinë, një marrëdhënie eshtë rikthyer, zgjedhje vendimtare. Në punë do të jetë e përshtatshme të jepni më të mirën tuaj!

Binjaket

Dashuria kthehet në plan të parë, në këtë pikë mbetet vetëm aktiviteti që kushton pak më shumë për investimet e bëra së fundmi, mund të merrni diçka më shumë në të ardhmen. Sot keni forcë dhe rezistencë të madhe!

Gaforrja

Një situatë e bukur për kontaktet; provimet dhe intervistat e preferuara. Për zemrat e vetmuara, do të ishte më mirë të shikonin përreth dhe përfundimisht ti dorëzoheni një farë dëshire për të dashur nëse zemra ka qëndruar vetëm për një kohë të gjatë.

Luani

Të gjithë duket se janë të zemëruar me ju, bekimet janë absurde dhe realiteti eshtë që ju duket shumë më kokëfortë. Ju duhet të shikoni jetën tuaj, ka shumë rrëmujë përreth. Merrni ndihmë për zgjidhjen e një problemi që eshtë afër zemrës tuaj.

Virgjeresha

Lajme nga jashtë, telefonata, mesazhe të rëndësishme, duhet të godasësh sa hekuri eshtë i nxehtë, takime pune, ditë e dobishme, sot shumë do të dëgjojnë fjalët e tua. Mosmarrëveshjet e dashurisë zgjidhen lehtësisht.

Peshorja

Zgjedhje të detyruara, ndryshim pune, për dikë nga viti i kaluar qoftë edhe i shtëpisë apo i ambientit. Sot do të jetë mirë të mbash nën kontroll çdo fjalë ...

Akrepi

Do të ishte mirë të kujdesesh për çështje ligjore ose të lidhura me ndonjë negociatë. Dashuria në pak ditë do të kthehet të jesh protagoniste në jetën tënde, por të paktën tani për tani ka distanca ...

Shigjetari

Duhet të mendoni për paratë edhe nëse nuk ju pëlqen të mendoni për çështje materiale. Nëse keni ndërmend të kërkoni të drejtat tuaja, eshtë e përshtatshme të flisni ...

Bricjapi

Do të ndiheni më mirë me kalimin e ditëve. Sot ju merreni nga mendimet dhe, kur izoloheni, filloni të mendoni për atë që duhet të bëni, ju hyni në një lloj meditimi pozitiv!

Ujori

Perpara detyra dhe pastaj kënaqësia. Eshtë një periudhë e kontakteve të dobishme, diskutimeve me vëllezërit e motrat ose të afërmit për çështje parash.

Peshqit

Një ditë e shkëlqyeshme për iniciativa në shkallë të gjerë, për transaksione financiare, për të gjitha çështjet ligjore. Një mundësi e re duhet të merret parasysh gjatë këtyre ditëve, emocionet në progres.

Nessun commento:

Posta un commento