sabato 4 febbraio 2023

Horoskopi i se e shtunë 4 Shkurt 2023

Horoskopi i se 04/02/2023

Dashi

Në marrëdhëniet me Akrepin dhe Virgjëreshën ka diskutime të herëpashershme. Dashuria paksa e nënshtruar.

Demi

Mund të flasim për një ditë pozitive. Edhe ata që kanë jetuar një ndarje, tani kthehen te këshillat më të buta.

Binjaket

Një ditë nga ana juaj. Në një kohë të shkurtër mund të vendosni për një ndryshim të vërtetë radikal!

Gaforrja

Dashuritë tuaja janë gjithmonë të veçanta, kjo eshtë një kohë e mirë për të bërë takime të reja, jeni në gjendje të zgjoni emocione. Ju nuk dukeni shumë mirëkuptues.

Luani

Ditë e lodhshme por rezultatet janë pozitive, në marrëdhëniet me Virgjëreshën dhe Peshqit ka tensione të vogla. Ju mund të merrni disa lajme të mira në tre ditët e ardhshme. Eshtë një ditë e mirë për të bërë miq të rinj.

Virgjeresha

Pak dashuri e trazuar, sot kërkoj pak durim dhe maturi në çdo gjë. Keni pak njerëz për tu mbështetur!

Peshorja

Ka pasur vonesa, por koha eshtë rikuperuar. Ditë e favorshme për takime.

Akrepi

Pavarësisht se shpesh ka qëndrime agresive, Akrepi eshtë në fakt një njeri shumë i brishtë, ai vepron në mbrojtje; sot duhet të shmangim konfliktet, vonesat e vogla. Mbrëmje e këndshme për ndjenjat, por mbete një çarje, për çifte që përballen me dyshimin e tradhtisë ...

Shigjetari

Tani duhet të përpiqemi të merremi me dashuri, një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Tani më në fund ka disa thirrje që mbeten në pritje.

Bricjapi

Nëse flisni pak nuk eshtë sepse gjithçka ju përshtatet, e vërteta eshtë se nuk dëshironi të nxisni diskutime. Në dashuri, mbase jeni ju që nuk doni të sulmoni veten shumë: përpiquni të mendoni për këtë!

Ujori

Përsëritja e situatave të caktuara ju ka lodhur, por nuk eshtë koha të hidhni gjithçka që keni arritur muajt e fundit. Vonesa të mundshme ose vështirësi në kalim.

Peshqit

Mos humbni kohë sepse kjo ditë duket se ka për qëllim mirëqenien, mirë me Virgjëreshën dhe Demin. Epo studimi. Më pak probleme në dashuri, duke rritur pasionin.

Nessun commento:

Posta un commento