sabato 14 gennaio 2023

Horoskopi i se e shtunë 14 Janar 2023

Horoskopi i se 14/01/2023

Dashi

Nëse keni mbyllur një histori në muajt e fundit, tani mund të ketë një alternativë. Nëse ka pasur diskutime, mund ta kapni. Ekziston edhe një tarifë e mirë e guximit shtesë.

Demi

Ju mund të keni marrë tashmë një lajm të mirë, të tjerat do të vijnë. Nëse dikush ju ka lodhur, eshtë koha e duhur për ta hequr qafe atë. Ju jeni më të fortë dhe kjo ju lejon të ndryshoni jete ...

Binjaket

Nëse duhet të flisni për diçka që ju intereson eshtë mirë të flisni me kujdes. Kujdes në marrëdhëniet më të dëmtuara nga koha: xhelozia, distanca mund të krijojnë probleme.

Gaforrja

Fat i madh për të gjithë ata që kanë një shpirt të lirë, kështu që jo më melankolik. Ju mund të takoni njerëz shumë të ndryshëm nga ju që plotësojnë personalitetin tuaj dhe ju japin fetyrë ...

Luani

Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes, nuk ka nevojë ta fshehni atë. Ju jeni krenar, mos thoni asgjë pa vend sot!

Virgjeresha

Mund ta keni vënë re se prej disa kohësh nuk mund të duroni më harxhuesit e kohës, duhet ti referoheni vetes. Eshtë mirë të luftosh dhe pastaj të bësh paqe, por nëse diskutoni nga mëngjesi në natë, atëherë gjërat ndryshojnë, gjeni një marrëveshje!

Peshorja

Sot janë të parashikueshme disa shpenzime të tepërta, llogari të harruara ose disa ngjarje të papritura. Në dashuri të besuar partnerit tuaj, mbrëmje sqarimesh ...

Akrepi

Disa tension shumë, por nuk është faji juaj, disa dinamika familjare duhet të korrigjohen. Kujdes nëse jeni të pavendosur mes dy historive...

Shigjetari

Ndonjëherë ju pëlqen të merrni rreziqe si kjo, të provoni veten. Kujdes me Bricjapin dhe Akrepin.

Bricjapi

Ju jeni i zhytur në mendime, ndonjëherë të shkëputur, nervoz. Në dashuri kush nuk eshtë me ty eshtë kundër teje, polemikë me një ish.

Ujori

Ju jeni në një situatë disi të brishtë dhe të paktën për disa ditë të tjera jeta juaj e dashurisë duhet të mbrohet. Kriza momentale në lidhje me paratë, shpenzimet e tepërta duhet të mbahen nën kontroll. Pasdite, rënie e lehtë fizike.

Peshqit

Mund të lindë periudha e karakterizuar nga një sensualitet dërrmues dhe një dëshirë e pakontrollueshme për të bërë takime të veçanta. Njoftime.

Nessun commento:

Posta un commento