venerdì 13 gennaio 2023

Horoskopi i se e premte 13 Janar 2023

Horoskopi i se 13/01/2023

Dashi

Për ata që kanë pasur probleme në dashuri eshtë e nevojshme të përpiqen të bëjnë më të mirën e një situate të keqe, ju duhet të mbylleni me të kaluarën dhe të filloni nga e para në një vend tjetër, ndoshta me një person tjetër.

Demi

Detyra të rëndësishme që zgjojnë zili dhe armiqësi nga të tjerët. Ju mund të ndreqni rregullimet për akuzën e ftohtësisë dhe distancës që dikush ka bërë kundër jush.

Binjaket

Kontrolloni mirë të gjitha afatet në nivele të ndryshme, nga llogaria rrjedhëse për tu paguar deri te kontrata që do të rinovohet; takime dhe takime pozitive. Ju jeni më të qetë dhe kjo gjithashtu përmirëson gjendjen tuaj.

Gaforrja

Pasdite do të jetë më mirë, drejtpërdrejt duke lënë hapësirë për ironi. Sektori profesional plot lajme, nëse keni një aktivitet tregtar apo kontakte me publikun mund të arrini suksese të mira...

Luani

Një ditë e mirë, thjesht duhet ta mbash trupin nën kontroll. Eshtë dita e duhur për të nisur biznes të ri dhe fat në dashuri.

Virgjeresha

Disa vendime të marra nga të tjerët mund të mos ju përshtaten, kjo vlen edhe për punën. Ju jeni një person i sinqertë, i drejtpërdrejtë, ju vjen keq të kuptoni se disa njerëz nuk kanë qenë besnikë ndaj jush.

Peshorja

Ju do të prireni të shqetësoheni pa nevojë, eshtë e vërtetë se nuk eshtë një periudhë e zgjidhjeve të mëdha në punë, por ilaçi mund të jetë më i keq se e keqja. Në dashuri, gjërat mund të shkojnë më mirë, por vullnet i mirë eshtë i nevojshëm.

Akrepi

Ju mund të mbyllni situata të rëndësishme, të kryeni strategji fituese dhe të merrni kënaqësi në punë. Planifikoni me qetësi, nuk keni pse të prisni të pamundurën nga vetja juaj, por këto ditë sharmi juaj nuk eshtë në diskutim.

Shigjetari

Ndonjëherë jeni i zemëruar. Nëse keni gjëra për të bërë, mos llogaritni në mjedis, me fjalë të tjera, gjithçka duhet të bëhet nga dora e parë.

Bricjapi

Ju keni një problem me paratë, mirëmbajtjen e shtëpisë ose transferimet. Nëse keni probleme të vogla në dashuri eshtë e kotë të jepni një ultimatum, nëse ndonjë gjë, kjo periudhë eshtë e drejtë për tu kuptuar, harroni nëse eshtë e nevojshme.

Ujori

Ju dëshironi të përfshiheni më shumë në miqësi; kini kujdes nga tradhtitë, ka nga ata që janë të pavendosur midis dy historive, midis së kaluarës dhe së tashmes, një periudhë sqarimi ju pret.

Peshqit

Dita për ju eshtë mjaft e ndezur në familje dhe në dashuri. Keni shpenzuar më shumë para sesa keni fituar dhe kjo eshtë arsyeja pse tani duhet të arrini.

Nessun commento:

Posta un commento