domenica 15 gennaio 2023

Horoskopi i se e diel 15 Janar 2023

Horoskopi i se 15/01/2023

Dashi

Do të ketë shumë mundësi për studentët që të ndryshojnë studimet, ndoshta edhe një transferim. Problemet familjare mund të durohen dhe kapërcehen me pak vullnet të mirë!

Demi

Sot dukeni më të lodhur, edhe intolerantë, në marrëdhëniet familjare diçka nuk shkon. Disa raporte janë në shqyrtim.

Binjaket

Ditë e mirë, nëse thjesht i jeni përkushtuar disa njohjeve të reja të këndshme, takimeve të këndshme. Nuk mund të fshiheni më, doni të bëni diçka që të mahnit, disa ziliqarë mund të përpiqen tju ndalojnë.

Gaforrja

Jeni pak i lodhur, ndoshta nervoz por eshtë normale, keni vënë shumë mish në zjarr kohët e fundit. Mundohuni të mos i shkarkoni në mënyrë agresive të gjitha ankthet tuaja për të tjerët ...

Luani

Duhet tu kushtoni vëmendje personave të duhur me Shigjetarin apo Peshorjen, probleme edhe në marrëdhëniet mes prindërve dhe fëmijëve; ju do të jeni ai që do të fitoni. Eshtë një kohë e vështirë vetëm nëse zvarritesh histori nga e kaluara.

Virgjeresha

Duhet të përpiqeni të qëndroni të qetë, por nuk eshtë gjithmonë e lehtë; kushtojini vëmendje një citimi. Tensionet, mendimet për një figurë të rëndësishme në shtëpi.

Peshorja

Ditë stresuese në familje ose në marrëdhënie shoqërore. Sot do të largoni një person të mërzitshëm, ditë të çuditshme, mund të kapërcejë një angazhim.

Akrepi

Mos u zemëro nëse ajo humbet një angazhim. Në dashuri mund të humbni durimin ... jo faji juaj!

Shigjetari

Ju jeni në humor për ndryshime edhe sepse shenja juaj çdo herë e më pas ndjen nevojën për të ndryshuar lëkurën, për tu rikthyer në lojë në ambiente të reja. Mundohuni të vendosni në pranga një situatë dhe ti jepni vetes një çlodhje!

Bricjapi

Nuk eshtë dita më e mirë për të filluar akuzat, ka nga ata që mund të zemërohen për gjënë më të vogël, marrëdhëniet me familjarët duhen trajtuar me vëmendje, maturi me fjalë.

Ujori

Rreziku i vetëm për tu kujdesur eshtë një përafrim nga ana juaj që ndodh kur dëshironi të bëni shumë gjëra menjëherë. Në dashuri, disa debate mund të prishin marrëveshjen, mbrëmja eshtë e mirë për të bërë paqe.

Peshqit

Po e takoni dhe në këto dy ditë mund të merrni një besim nga një mik, një propozim. Historitë që dalin tani janë padyshim të bukura. Ata me një marrëdhënie solide festojnë një ngjarje!

Nessun commento:

Posta un commento