venerdì 6 gennaio 2023

Horoskopi i se e premte 6 Janar 2023

Horoskopi i se 06/01/2023

Dashi

Rruga drejt suksesit do të jetë pa pengesa dhe gabime. Mos nënvlerësoni takimet e reja të rëndësishme ...

Demi

Ditë mjaft të shqetësuar, aq shumë sa që edhe mund të kundërshtoni veten. Në këto ditë të gjitha problemet mund të shfaqen, zhgënjimet në pritje.

Binjaket

Një ditë ne dashuri kur nuk do të jetë e lehtë të mbash qetësinë. Rikonfirmime.

Gaforrja

Kjo ditë ju gjen nervoz, të shqetësuar por edhe shumë aktiv. Në dashuri jeni kërkues, sepse dëshironi ta shtyni një njeri të kuptojë se si mendon.

Luani

Më mirë ta rrahni hekurin derisa të nxehet në dashuri. Mbrëmje argëtuese...

Virgjeresha

Ka më shumë trazira, nëse një njeri përpiqet të kontrollojë jetën tuaj, ju mund të rebeloheni. Ndiqni gjithmonë rrjedhën e ditës, pa u pushtuar nga një parashikim apo një tregues! Bëhu i zënë.

Peshorja

Jeni shumë simpatike, por mos e merrni veten shumë seriozisht! Dashuria pozitive, edhe për histori pa shumë mundim, dikush do të bëjë një zgjedhje shumë të rëndësishme. Sot ju mbani gjithçka nën kontroll, madje edhe marrëdhëniet personale.

Akrepi

Kufizoni përpjekjet tuaja dhe planifikoni aktivitetin tuaj. Ju keni pritur për vendimet e dikujt për shumë kohë ose ju duhet të rregulloni disa tradhëti.

Shigjetari

Fillojnë pikat themelore të kthesës ekzistenciale. Trajtimi i synuar estetik!

Bricjapi

Kërkoj vëmendje maksimale! Sa i përket dashurisë dhe takimeve të rastësishme, ne po shkojmë drejt një faze më të mirë për gjithçka. Vetëvendosja dhe vetëbesimi rriten por kini kujdes nga vonesat dhe shpërqendrimet.

Ujori

Rendrrat që sjellin njohuri të vlefshme, një njeri i Virgjëreshës ose Bricjapit mund tju lodhë nervat. Kini kujdes nga çdo sulm. Mire në dashuri, nëse jeni beqar duhet të keni durim.

Peshqit

Perspektivat për muajt e ardhshëm janë interesante, do të ketë një ndryshim pozitiv të drejtimit. Koha e mirë për çifte që duan të kenë një fëmijë.

Nessun commento:

Posta un commento