sabato 7 gennaio 2023

Horoskopi i se e shtunë 7 Janar 2023

Horoskopi i se 07/01/2023

Dashi

Nëse zemra juaj tashmë eshtë e angazhuar, eshtë e sigurt që kjo periudhë i nxjerr në pah ndjenjat tuaja në mënyrë pozitive, mos u thoni jo njohjeve të reja. Ndryshimet ose transferimet mund të përfshijnë dhe intrigojnë shumë.

Demi

Një oreks i shëndetshëm kthehet dhe unë nuk po flas vetëm për ushqimin, edhe nëse jeni një pirun i mirë. Mund të jeni të qetë me pak vullnet të mirë.

Binjaket

Do të dëshironi ti jepni dashurise tuaj një prekje pak të çmendur: situatë e favorshme. Për disa, ka pasur ndryshime me të vërtetë të rëndësishme.

Gaforrja

Ështjet ligjore që duhet të zgjidhen, mund të kenë të bëjnë me qira, disa shpenzime të llogaritura muajt e fundit. Në dashuri mos e merrni si të mirëqenë atë që mendoni, kontrolloni!

Luani

Nëse e lini veten të udhëhiqet nga instinkti juaj i frikshëm, do të jetë e lehtë të kapërceni disa fërkime. Ju duhet, më shumë se kurrë, të gjeni miq të rinj dhe marrëdhënie të reja.

Virgjeresha

Pak lodhje fizike. Mbase nuk dini ku të ndiheni dhe nuk dini kujt ti besoni ...

Peshorja

Një rrezik eshtë mendjemprehtësia juaj në vendosjen e vetes në biznes edhe nga zemra me njerëz që nuk janë në rregull: vëmendja maksimale. Fitnesi nuk eshtë në kulmin e tij dhe sistemi juaj nervor eshtë i prekur. Mos u ngatërroni në dashuri.

Akrepi

Mos nënvlerësoni miqësitë që mund të bëhen shpejt dashuri të mëdha, ka nga ata që kanë bërë ose do të bëjnë një hap të rëndësishëm në çift. Një negociatë zgjat shumë, por një mik mund tju ofrojë një zgjidhje.

Shigjetari

Lëvizni me energji, mund të merrni përgjigje afatshkurtra. Takime të reja premtuese, mos i nënvlerësoni propozimet e reja, përfshihuni.

Bricjapi

Shpenzime të tepërta, përplasje me fëmijë; risitë në dashuri, mendimet e dyta. Kushtojini vëmendje gjendjes fizike dhe ushqimit sepse stresi eshtë shumë i lartë. Ndihmoni veten me mendime pozitive.

Ujori

Do të merrni përgjigje dhe zgjidhje. Dyshimet në dashuri mund të kapërcehen.

Peshqit

Për ditën e sotme pritet një pamje e favorshme. Nëse jeni një çift ende në këmbë, mbase eshtë rasti të bashkimin duke kryer projekte të rëndësishme.

Nessun commento:

Posta un commento