giovedì 12 gennaio 2023

Horoskopi i se e enjte 12 Janar 2023

Horoskopi i se 12/01/2023

Dashi

Yjet e vlefshëm, vërtet, siç e thashë disa muaj më parë, nuk duhen përjashtuar provat e reja të punës sepse do të na çojnë larg. Në dashuri nuk ka më armiqë nga e kaluara, ju ktheheni në skenë.

Demi

Një ditë pak nervoze. Keqkuptimet e vjetra në lidhje me të kaluarën mund të kthehen, qetësohuni!

Binjaket

Harroni disa polemika pune, duhet të pranoni atë që kalon manastiri, këto ditë po përpiqeni të sqaroni një situatë familjare. Tani na duhet koha e duhur për të rikuperuar besimin në të ardhmen. Dhe ata që e duan njëri tjetrin duhet të gjejnë më shumë kohë për partnerin e tyre.

Gaforrja

Ditë interesante dhe e rëndësishme sepse po përpiqeni të fitoni disa sfida, por edhe të gjeni më shumë qetësi të brendshme. Nga pikëpamja e punës, situata zgjohet. Ne nuk duhet të nënvlerësojmë kontaktet me qytetet e tjera, siç thonë ata nga ajo që lind ...

Luani

Ndiheni të lodhur gjatë kësaj dite, në punë mund të merrni njohje, por, në çdo rast, mendoni se paguheni shumë pak për atë që bëni ose shpenzimet janë të tepërta.

Virgjeresha

Me durim mund të arrini atë që dëshironi, por këto ditë ju ndjeni nevojën për tu zemëruar me dikë, mendoni se ata kanë qenë mosmirënjohës ose se nuk po ju ndihmojnë sa duhet.

Peshorja

Ata që kanë qenë vetëm ose të izoluar për një kohë të gjatë, shohin përsëri miqtë e tyre dhe janë shumë më mirë. Epo pyetjet e punës dhe të studimit: brenda disa ditësh do të jetë e mundur të merrni një konfirmim të këndshëm.

Akrepi

Familja dhe fëmijët mund të kërkojnë para, në kohë të caktuara mbështetja e partnerit mungon dhe ju ndiheni të vetmuar që duhet të bëni gjithçka. Për të diskutuar diçka që ju intereson, duhet të merrni kohë. Partneri ju gjen më të shkëputur kohët e fundit!

Shigjetari

Dashuria bën që zemra juaj të rrihet më shpejt. Ndiqni nga afër zhvillimet e kontakteve me mjedise të reja dhe mos ndaloni përpara pengesave.

Bricjapi

Eshtë koha për të menduar për lajmet në lidhje me punën. Reagime të mundshme ndaj njerëzve që nuk meritojnë ndonjë trajtim.

Ujori

Do të jeni plot nisma që mund të interesojnë më shumë se një njeri. Në këtë moment, hapësirë për lajme, por duhet të thuash ndalo në punë dhe pusho.

Peshqit

Për ata që kanë biznesin e tyre vjen një mundësi e mirë për të ringjallur, në dashuri vendimi i fundit varet nga ju. Eshtë një periudhë e rishikimeve kryesore që ndikon në të gjithë ekzistencën tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento