giovedì 26 gennaio 2023

Horoskopi i se e enjte 26 Janar 2023

Horoskopi i se 26/01/2023

Dashi

Dashuria kthehet te protagonisti dhe me një njeri Peshorja ose Shigjetari mund të përjetoni ndjesi shumë të veçanta, njohuri të vlefshme në fushën e punës. Jeni mësuar të luftoni për të marrë, së shpejti do të jeni fitues!

Demi

Mos u shqetëso për të fshehur gjërat për veten tënde. Në dashuri duhet të sqaroheni, tani loja eshtë në duart tuaja.

Binjaket

Mos kini frikë të thoni atë që mendoni në dashuri, do të jeni në gjendje të reflektoni mirë për lëvizjet që do të bëni, por me një ish ose dikë që nuk ju kupton, do të jetë e vështirë të flisni. Eshtë e lehtë që këto ditë duhet të kesh një takim, të flasësh për gjëra të rëndësishme, të shohësh njerëz që numërojnë.

Gaforrja

Mos harxhoni shumë para, bëni kujdes, shmangni gabimet. Sot ju mendoni pak më shumë për jetën praktike, sesa për jetën sentimentale. Sot keq me ata që nuk mendojnë si ti ...

Luani

Një ditë qetësie dhe "më shumë sigurie" që ju nevojitet edhe në marrëdhëniet ndërpersonale. Keni në mendje projekte të reja dhe një realitet të ri të jetës.

Virgjeresha

Meqenëse mendja juaj nuk ndalon së punuari dhe reflektuari, eshtë normale që herë pas here të ketë ndalje për reflektim. Do të jetë mirë të shmangni konfliktet. Në dashuri duhet durim, ju jeni pak i shpërqendruar, i shpërqendruar dhe partneri e vëren atë.

Peshorja

Ju duhet të shmangni shqetësimin e tepërt për detajet, thjesht bëni atë që ka vërtet rëndësi. Nëse e gjykoni si duhet, duhet të keni guximin të prisni.

Akrepi

Ju do të jeni në gjendje të mbështeteni në një forcë të madhe, idetë tuaja nuk janë gjithmonë të pranuara sepse keni një mënyrë për të propozuar veten jo gjithmonë të kuptueshme, një mbrëmje dashurie. Kini kujdes të mos jetoni dy histori në të njëjtën kohë, rreziku eshtë që të bëni shumë konfuzion.

Shigjetari

Lajmet që vijnë së shpejti, surpriza të këndshme. Dikush tashmë ka marrë lajmin se do të duhet të kujdeset për detyra të tjera pune. Ju pëlqen apo jo, kjo sfidë do të fitohet.

Bricjapi

Tensionet po rriten gjithashtu sepse aksionet janë shumë të larta dhe ka mundësi të mëdha. Këto ditë duhet të përpiqeni të rigjeni palestrën.

Ujori

Të tjerët nuk mund tju kuptojnë sepse nganjëherë ju jeni që e tregoni veten jashtëzakonisht enigmatik. Eshtë një periudhë që mund të jetë stresuese për punën, por edhe për ata që kërkojnë referenca të reja; ju ndryshoni rolin, punën edhe vendin e punës.

Peshqit

Ju jeni pak i shqetësuar, mbase prisni shumë nga të tjerët. Me gatishmëri të pranoni atë që eshtë në punë edhe nëse nuk ju kënaq plotësisht.

Nessun commento:

Posta un commento