mercoledì 25 gennaio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 25 Janar 2023

Horoskopi i se 25/01/2023

Dashi

Gjithmonë shumë i zhytur në mendime, para të papritura ose një dhuratë në rrugë. Në kontekstin e punës, disa konflikte me partnerë ose bashkëpunëtorë.

Demi

Gjatë kësaj dite mund të lidhen marrëveshje të mira për ata që kanë biznesin e tyre. Situata përmirësohet. Nëse dashuria nuk eshtë aty, kjo eshtë për shkak se ju nuk jeni duke kërkuar atë, ata që kanë mbyllur një histori në të kaluarën tani kanë mundësi të shkëlqyera për tu rikuperuar.

Binjaket

Evolucione dhe ndryshime, detyra apo detyra të reja, në dashuri nëse një njeri nuk ju përshtatet tani mund të thoni mjaft apo ta ftoni të ndryshojë, dy njerëz në zemër? Biseda me ju sot do të jetë e vështirë dhe nuk do të doni të dëgjoni faljen e dikujt.

Gaforrja

Mundohuni të mos flisni shumë, të mos ktheheni kundër dikujt, të paktën deri nesër do të nevojitet kujdes në marrëdhëniet. Një ditë sherri, në marrëdhëniet ndërpersonale dhe në vendin e punës, kërkon pak durim.

Luani

Ndonjëherë nëse thua diçka shumë, atëherë pendoheni, edhe nëse nuk e tregoni. Në këto kushte do të jetë mirë të mos i vendosni shumë pengesa dashurisë, nervozizmi në përgjumje.

Virgjeresha

Para që shkojn jashtë, por edhe mundësia e shpenzimit në funksion të një blerje të rëndësishme. Në dashuri nuk e dini se çfarë duhet të bëni ose kujt duhet ti besoni: shikoni!

Peshorja

Nëse ndjeheni të lodhur eshtë normale dhe po kështu të diskutoni me ata që nuk duan të kuptojnë disa nga nevojat tuaja, gjithmonë kërkoni një edukim, respekt. Lodhje, ndonjëherë bëheni nje person i bute. Edhe ju që dukeni si një person shumë i butë keni momente kur nuk mund ti qëndroni askujt.

Akrepi

Mundohuni të shmangni shqetësimet në zonën e kontaktit. Ata që kanë biznesin e tyre janë shumë aktiv dhe po përpiqen të zgjidhin çështjet kontraktuale. Dashuri e pasigurt.

Shigjetari

Situata tensionit, pakënaqësia në lidhje me punën, por diçka do të zgjidhet në muajt e ardhshëm. Vëmendje sonte sepse në dashuri mund të ketë edhe disa divergjenca.

Bricjapi

Këto ditë përpiquni të heqni qafe një barrë, nëse ka një inat të vogël apo të madh ndaj dikujt eshtë më mirë të përballeni me atë që eshtë e gabuar, të flisni më shumë sesa të mbani gjithçka brenda.

Ujori

Kur diçka nuk ju përshtatet, ju e refuzoni atë, edhe pa dëgjuar atë që të tjerët duhet tju thonë. Ka ca vonesa në punë. Ruani qetësinë dhe përpiquni të mos lodheni shumë.

Peshqit

Përparësitë për ata që kanë një punë, do të duhet të dilni përpara dhe të shmangni frikën e panevojshme. Një propozim ka të bëjë me dashurinë, pasionet në telefon, për njerëzit e njohur edhe në rrjetet sociale.

Nessun commento:

Posta un commento