venerdì 27 gennaio 2023

Horoskopi i se e premte 27 Janar 2023

Horoskopi i se 27/01/2023

Dashi

Situata vlen për tejkalimin e keqkuptimeve në shtëpi, të kryera edhe për ato marrëdhënie që kanë probleme me menaxhimin e parave ose për veprime të vjetra ligjore të papërfunduara.

Demi

Takimet e ditës nuk janë ashtu siç dëshironi, do të lindë një diskutim i vogël në shtëpi ose në punë për para. Në dashuri ka nga ata që duhet të rindërtojnë një mirëkuptim dhe nga ata që vijnë nga një ndarje. Dyshimet.

Binjaket

Do të keni forcë të madhe. Kush eshtë i pavendosur midis dy historive tani do të dijë të bëjë.

Gaforrja

Nëse i rezistoni dëshirës për të bërë polemika do të marshojnë shkëlqyeshëm dhe situata do të jetë më pak e vështirë sesa pritej, si në punë ashtu edhe në dashuri, konfuzioni mbretëron Suprem.

Luani

Do të gjeni një zgjidhje për çështje ekonomike ose profesionale. Pasditja sjell pozitivitet. Dashuri e vrullshme, i ftoj të gjithë ata që janë vetëm të merren me lajme të rëndësishme.

Virgjeresha

Komunikime dhe lajme të rëndësishme do të vijnë për punë. Nxitni miqësi, mund të kuptoni se kush eshtë me ju dhe kush jo.

Peshorja

Kaloni më shumë kohë cilësore me ata që doni. Ju nuk keni qenë mirë dhe duhet të shëroheni.

Akrepi

Mendoj se do të pajtohesh me mua nëse them se jeta jote shpesh eshtë mbështetur në intuitën, tani kjo eshtë letra e fitimit, ndiq instinktet e tua! Ka ardhur koha e aventurave të reja...

Shigjetari

Në dashuri, ju shkoni në një tërbim pa asnjë arsye. Ju duhet të jepni hapësirë për projektet tuaja, por ju duhet të rishikoni llogaritë, shumë shpenzime.

Bricjapi

Po humbisni më shumë kohë për të parë se njerëzit përreth jush bëjnë atë që thoni! Nuk eshtë e lehtë tu besosh të tjerëve, pak por të mirë. Në nivelin psikologjik do të ishte mirë të besoni më shumë në aftësitë tuaja.

Ujori

Mendimet tuaja nuk janë të "tregtueshme" edhe nëse shpesh strehoheni në fantazi! Ata që e kanë dashur dikë për ca kohë mund të bëjnë një propozim të rëndësishëm ...

Peshqit

Sot ka një gjendje trazirash që përfshin jetën tuaj. Duhet ti përshtatemi ambienteve të reja me qetësi.

Nessun commento:

Posta un commento