mercoledì 11 gennaio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 11 Janar 2023

Horoskopi i se 11/01/2023

Dashi

Ju duhet të kurseni para, sepse rrezikoni të keni disa probleme ... Mos shpejtoni zgjidhjet në punë. Kujdes në dashuri me Gaforren dhe Bricjapin.

Demi

Jini më të hapur për dialog me të tjerët. Shanset janë që ju duhet të zgjidhni një problem biznesi ose parash, mbroni veten kundër akuzave të padrejta.

Binjaket

Në mëngjes ka pak ankth, por në fund kjo ditë rezulton të jetë shumë produktive. Iniciativat e favorizuara por për të ardhurat do të duhet të presin, dashuria rifiton lartësinë.

Gaforrja

Do të dëshironi të bëni diçka tjetër apo nuk duhet të futeni në këdo që mendon ndryshe. Sot eshtë më mirë të shmangni kundërshtimin e dikujt, veçanërisht nëse ai eshtë një shef ose një epror ...

Luani

Kushtojini vëmendje parave, duhet mbajtur mend se javët e fundit kanë qenë të rënda dhe se vetëm së fundmi po rikuperoni lartësinë. Në përgjithësi, kjo eshtë një ditë e ulët e energjisë.

Virgjeresha

Edhe çifte që kanë bashkëjetuar së fundmi e gjejnë veten në një gjendje siklet të lehtë; njëra nga të dyja lehtëson frustrimet e punës në çift. Keni një ndjenjë që e provoni herë pas here. Ju jeni të lodhur dhe familja po kërkon më shumë, lajmet familjare do të thonë më shumë shpenzime.

Peshorja

Sot nuk eshtë e lehtë të ruash qetësinë, shumë tensione dhe shumë situata për të mbajtur nën kontroll. Mos kini frikë sepse shpesh janë ankthet që ju ndalojnë, mos i fajësoni të tjerët.

Akrepi

Nëse keni debatuar me dikë gjatë ditëve të kaluara, kjo eshtë nata më e mirë për të bërë paqen. Punë me kohë të pjesshme dhe mundësi për të pohuar veten menjëherë, thjesht duhet të dëshironi.

Shigjetari

Ose me mua ose kundër meje! Në këtë periudhë Shigjetarët kanë një mënyrë të paqortueshme, do të thosha shumë të vendosur. Mundohuni të gjeni një ndërmjetësim dhe të mos shkoni kundër gjithçkaje dhe të gjithëve. Këto ditë ju duket se jeni nën stres të tepruar, nervozizëm.

Bricjapi

Sot mund të jeni duke u kapur në disa momente shqetësimi ose nervozizmi. Një periudhë e sfidave të reja, gjithashtu në lidhje me punën.

Ujori

Dalja nga një fazë kritike në një nivel ekonomik, disa vende pune janë anashkaluar ose do të rishikohen për këtë arsye. Vëmendje: gjatë diskutimeve pasdite për të mbajtur nën kontroll.

Peshqit

Në punë, ju mund të zgjeroni shtrirjen tuaj. Në dashuri, kërkoni sqarime vetëm nëse ia vlen, përndryshe eshtë më mirë ta ktheni faqen.

Nessun commento:

Posta un commento