sabato 3 dicembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 3 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 03/12/2022

Dashi

Kjo periudhë premton mirë dhe, për më tepër, nuk ka më keqkuptime të së kaluarës, kështu që disa çifte do të jenë në gjendje të bëjnë paqen. Guximi juaj eshtë aq i madh sa nevoja për të harruar të kaluarën. Bëni dikë të kuptojë se sa vleni ...

Demi

Eshtë një ditë e bukur, favorizoni kontaktet dhe udhëtimet, nëse ka një mosmarrëveshje në familje me një vëlla, me një të afërm sot mund të provoni një armëpushim ose të gjeni paqen e mendjes, jeni shumë tërheqës.

Binjaket

Do të keni prirje ti vendosni dëshirat tuaja personale në plan të parë dhe më në fund do të keni mundësi të gjeni grit e duhur për shumat. Ditë që ju bën plot energji.

Gaforrja

Dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste dhe kështu çifte që e duan vërtet njëri tjetrin mund të mendojnë edhe për të jetuar së bashku ose për tu martuar. Një nxitje e mirë energjie po vjen.

Luani

Kjo ditë eshtë pak e lodhshme, zbulon një qëndrim jashtëzakonisht kritik ndaj të gjithëve. Marrëdhënie kontradiktore me Gaforren dhe Peshqit.

Virgjeresha

Dita e nënshtruar. Mos harroni gabimet e së kaluarës.

Peshorja

Periudha eshtë shumë e kërkuar, megjithatë rezultatet do të jenë të shkëlqyera. Do ndiheni aktiv dhe plot energji.

Akrepi

Unë me të vërtetë besoj se sot eshtë e nevojshme të flasim vetëm nëse eshtë e domosdoshme. Shumëkush duhet të fillojë një rrugë të re të jetës sipas dëshirës ose fatit.

Shigjetari

Sot do të keni disa bezdi të vogla, do të duhet të përmbushni disa angazhime të rënda, një pyetje vjen nga e kaluara. Ju duhet të bëni paqe me një njeri.

Bricjapi

Marrëdhëniet e provuara dhe të testuara që kanë kapërcyer të ftohtin e gjatë janë tashmë gati të japin fryte të reja dhe po ecin përpara me besim. Situata me përparësi të madhe për ata që duan të ndryshojnë përgjithmonë jetën e tyre, ngjarje që përfshijnë fëmijë ose shtëpi.

Ujori

Dita e shërimit dhe përparimit. Në dashuri, më shumë disponueshmëri, veçanërisht në një periudhë nën presion.

Peshqit

Nëse kohët e fundit ka pasur një rrëshqitje, diçka që ka rrezikuar qetësinë tuaj të dashur, tani duhet të ndaloni dhe reflektoni. Ju jeni shumë zotërues me ata që i doni.

Nessun commento:

Posta un commento