domenica 4 dicembre 2022

Horoskopi i se e diel 4 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 04/12/2022

Dashi

Eshtë koha e duhur për të pohuar veten në çdo fushë të jetës tuaj, fitore të vogla apo të mëdha të mundshme. Dashuri në shërim.

Demi

Sot do të jetë e mundur të sqarohen disa çështje të pazgjidhura në lidhje me dashurinë, familjen, marrëdhëniet personale në përgjithësi. Kokëfortësia nuk ndihmon gjithmonë, përkundrazi.

Binjaket

Në mëngjes ekziston një situatë paksa e pakëndshme që duhet të adresohet me energji, pasdite gjërat janë shumë më të mira. Nuk ka nevojë të debatoni ose ngrini një bujë sot.

Gaforrja

Dëshironi të shkoni larg, filloni një jetë të re. Eshtë e mundur që ka diçka për të sqaruar në dashuri.

Luani

Prania e shpirtit do ju ndihmojë të kapërceni një problem gjatë mëngjesit, mos u trego i vështirë për dikë që nuk e kupton dëshirën tënde për liri. Qëndroni të qetë dhe kushtojini vëmendje Peshqve dhe Gaforres, distancohuni nga polemikat.

Virgjeresha

Nëse një problem mundon që të mos shqetësohesh, do të zgjidhet, por sot ekziston ndjenja e qartë se i ke të gjithë kundër, nuk eshtë rastësi që çdo herë e veçohesh të izolohesh dhe të mos flasësh.

Peshorja

Pasdite ideale për tu përballur, fitoni një betejë të vogël personale. Dashuritë e sapolindura tani funksionojnë më mirë!

Akrepi

Çështjet ligjore, negociatat e biznesit, shitjet e pronës do të vonohen. Do e izoloni pak, por kjo eshtë normale, kur përballeni me probleme bëheni reflektues.

Shigjetari

Ka polemika të vogla ose të mëdha për tu zgjidhur, lodhja eshtë e pranishme, nuk ju lejon të bëni gjithçka që dëshironi në kohën e duhur. Në dashuri eshtë e vështirë të qëndrosh pa pasion. Ju jeni një person që dashuroni, por, në thelb, keni tendencë të shpëtoni ...

Bricjapi

Një periudhë aktive. Dashuria në rikuperim edhe nëse ka pasur një ndarje, por ju duhet të jeni ai që duhet të vini re përreth.

Ujori

Ditë brilante dhe emocionuese për jetën e dashurisë. Sot lejon një rikuperim të mirë dhe shansin për tu rrethuar nga miq të vërtetë.

Peshqit

Pasdite do të duhet të bëni gjithçka që eshtë e mundur për të shmangur një përballje me njerëz që nuk ju kuptojnë. Nervozizëm për shkak të një personi me të cilin keni pasur një debat.

Nessun commento:

Posta un commento