venerdì 2 dicembre 2022

Horoskopi i se e premte 2 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 02/12/2022

Dashi

Gjatë kësaj periudhe do të keni mundësinë të rinovoni jetën tuaj. Për ata që punojnë vetë, ekziston një kënaqësi e mundshme.

Demi

Vendimet e preferuara në familje, marrëdhëniet që lindin në këtë periudhë mund të jenë shumë intriguese. Ka nga ata që mund të marrin një avans, një konfirmim të mirë, edhe në këto ditë shumë të lodhshme.

Binjaket

Vjen kënaqësia e mirë, kontaktet e suksesshme me Virgjëreshën ose Peshoren. Dëshira për dashuri dyfishohet.

Gaforrja

Këto ditë ju duhet të punoni shumë për të hyrë më shumë në punë. Mos rrezikoni shumë.

Luani

Ju mund të keni më shumë kërkesë sesa e imagjinoni. Sot kokëfortësia juaj do tju ndihmojë të zgjidhni një situatë të keqe.

Virgjeresha

Ju jeni në ankth për një rezultat, favorizoni bashkëpunime të reja por dita mund të jetë kaotike, në fund të fundit eshtë gjithmonë ju që duhet të veproni në vetën e parë. Duhet pak më shumë pushim.

Peshorja

Do të jetë e përshtatshme të bëni zgjedhje që largojnë ankthet. Dita ju lejon të shëroheni, por shmang lodhjen dhe çdo rrezik të panevojshëm.

Akrepi

Një ditë në të cilën maturia eshtë e nevojshme edhe në marrëdhëniet e punës. Situata e pavendosur për ndjenjat, mbase ka përparësi të tjera.

Shigjetari

Konsideroni se sot do të jetë mirë të shmangni përplasjet me Kancerin ose Akrepin. Dëshira për risi, një mbrëmje e trazuar nga shumë mendime.

Bricjapi

Jini të vetëdijshëm për rrethanat, çdo tension që mund të ndodhë në punë ose në shtëpi. Ndiheni paksa dyshues për dikë që keni frikë se ju ka gënjyer.

Ujori

Pjesa e parë interesante e ditës, por pasdite mund të zgjoni disa probleme të vogla në familje. Ne kemi nevojë për të rishikuar një strategji pune dhe dikush do të duhet të shkojë diku tjetër për të punuar, na pëlqen apo jo.

Peshqit

Ka ditë që mbyllesh me botën dhe flet pak. Mbrëmje e këndshme për të rinjtë e dashuruar por... ankthi afron.

Nessun commento:

Posta un commento