sabato 24 dicembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 24 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 24/12/2022

Dashi

Të menduarit për të kaluarën eshtë gjëja e fundit që eshtë e mirë për një Dashi, një shenjë që ata gjithmonë mendojnë për të ardhmen. Duhet të ndryshojmë kursin.

Demi

Ditë e dobishme për të fituar atë që ju pëlqen. Vitaliteti dhe dëshira për të bërë përsëri.

Binjaket

Disa mendime të tjera të trajtuara kohët e fundit. Sot ka pak lodhje në ajër, agjitacion.

Gaforrja

Konsideroni me kujdes se çfarë dhe cilat njerëz janë të rëndësishëm për ju. Bllokimi në shtëpi do të ishte një gabim, edhe një festë mund të sjellë një emocion shtesë dhe dua të them ata që janë ndarë dhe po kërkojnë diçka të re ...

Luani

Mund të ndjeheni lehtësisht pak të lodhur, të lodhur sot. Në dashuri, nuk ka më asnjë dyshim, edhe sepse po ngre një njeri, qoftë me mua, qoftë kundër meje!

Virgjeresha

Mos u kënaq me diskutime të padobishme dhe, mbi të gjitha, mos u kap nga shumë ankthe të vogla. Rinovime ose shpenzime të mëdha.

Peshorja

Mos kini frikë të guxoni, propozoni idetë tuaja, ato do të jenë të suksesshme. Emocionalisht dhe intelektualisht do të jeni shumë reaktivë, kështu që, ju lutemi, ziheni gjithashtu dhe mbi të gjitha në dashuri.

Akrepi

Nëse dashuria ka munguar për ca kohë, mund të kthehet. Ju nuk keni më të merreni me një person që po përpiqet të kufizonte krijimtarinë tuaj. Emocione të vlefshme dhe zbulime të këndshme.

Shigjetari

Ditë e mirë për të bërë gjëra të reja, jeni gati për të fituar gjëra të rëndësishme. Nëse dëshironi të realizoni një projekt, këto janë ditët më të mira për tu organizuar.

Bricjapi

Në mëngjes mund të debatoni me njerëz që nuk janë në gjatësinë tuaj të valës. Ju mund të thoni gjëra për të cilat nuk mendoni ose ti jepni fund marrëdhënieve dhe më pas të pendoheni për atë që keni bërë.

Ujori

Mund të lindë një diskutim për arsye parash, disa shpenzime të tjera mes sot dhe nesër. Në konfirmimet e dashurisë në horizont, vetëm me paratë do të duhet të jeni më të kujdesshëm...

Peshqit

Ju dëshironi të jeni vetë, ditët e kaluara kanë qenë shumë të kërkuara. Sot do të jetë më mirë të shmangni humbjen e energjisë ...

Nessun commento:

Posta un commento