venerdì 23 dicembre 2022

Horoskopi i se e premte 23 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 23/12/2022

Dashi

Një lodhje e lehtë kushtëzon orët në vijim, një kënaqësi e mirë kthehet edhe në punë; kujdes vetëm nëse keni të bëni me Peshq dhe Virgjëreshë. Sot ka një tolerancë të mirë ndaj provokimeve të jashtme.

Demi

Ka nga ata që gjatë dy viteve të fundit kanë mbledhur shumë borxhe, yjet nuk punojnë mrekulli por një zgjidhje mund të arrihet, ditë e vlefshme.

Binjaket

Ankthi dhe frika për të bërë gabime janë armiqtë e vërtetë, mos bllokoni evolucionin tuaj, situata eshtë e mirë. Kush do të jetë në gjendje të vazhdojë me ju sot?

Gaforrja

Ka shumë gjëra të pashprehura që duhet të nxirren në dritë. Mëngjesi eshtë mjaft i rëndë. Ju dëshironi të jetoni pa kufij!

Luani

Sot duket se jeni ende nën një stres emocional, ka nga ata që kritikojnë punën tuaj, por nuk ju intereson, nuk jeni tipi që të ndikoni! Sot gjendja shpirtërore eshtë paksa kërcimtare.

Virgjeresha

Gratë e Virgjëreshës nuk duhet të mendojnë për dashuritë e kaluara. Ka të ngjarë të heqë dorë nga një situatë pune që nuk jep fryte, zgjedhje drastike që shpesh nuk varen nga ju. Prisni një përgjigje, do të vijë së shpejti!

Peshorja

Mos i humbisni qëllimet tuaja. Gjeni një ekuilibër sonte për të shmangur argumentet.

Akrepi

Më mirë ti bëni gjërat me qetësi, bëheni të rraskapitur. Në dashuri duhet të përpiqeni të jeni më paqësorë, po ndodh një krizë e vogël, bezdi për të shmangur sidomos me një ish!

Shigjetari

Nëse ka pasur histori të reja eshtë e mundur që ato të vazhdojnë shumë mirë. Do të keni aftësinë për tu çliruar shumë mirë nga problemet.

Bricjapi

Kushdo që mendoi se do të dështonte një mision, tani eshtë gati të kërkojë falje. Harmonia familjare dhe miqësia e karakterizon këtë ditë, duke ju rrënjosur një humor të mirë, kënaqësinë e të qenit bashkë dhe të shijuarit me të dashurit tuaj. Përballë disa bezdi…

Ujori

Periudha e ndryshimeve të mëdha në punë, por kini kujdes nga shpenzimet e papritura që mund të jenë të tepërta edhe për një ngjarje ose ndihmë që duhet ti jepni një anëtari të familjes, një fëmije.

Peshqit

Nëse nuk do të kishte probleme me paratë, vonesa në punë, periudha do të ishte ideale! Çifte që janë të lidhur mirë bëjnë plane për fëmijët e tyre dhe ata që janë vetëm mund të bëjnë njohje të rëndësishme!

Nessun commento:

Posta un commento