domenica 25 dicembre 2022

Horoskopi i se e diel 25 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 25/12/2022

Dashi

Kush e di nëse një ish nuk shfaqet, por nuk ju pëlqejnë supat e nxehta. Mos i besoni të gjithëve, ndonjëherë mendoni se të tjerët janë si ju, të sinqertë dhe besnikë.

Demi

Fitnesi sot eshtë në humbje e sipër, përpiquni të krijoni sa më shpejt një periudhë rikuperimi. Më pak polemikë do të ishin të domosdoshme dhe ka diçka të gabuar në nivelin sentimental.

Binjaket

Ka ardhur koha që zëri juaj të dëgjohet. Në dashuri, mos e refuzoni një ftesë nëse jeni vetëm.

Gaforrja

Ditën e vlefshme, njohuritë e periudhës duhet të konsiderohen fituese. Situata vlen edhe për të përjetuar emocione, takime më me fat dhe më të lehta.

Luani

Energji e shkëlqyeshme: do të merrni më shumë sesa dëshironi. Mendoni për dashurinë me më pak argumente. Ju do të kontaktoheni nga një person që ju do. Kush ju ka kritikuar do tju japë të drejtë, sukses personal.

Virgjeresha

Ju gjithmonë arsyetoni, edhe shumë, nuk mund të rregulloni jetën e të tjerëve. Eshtë e mundur që të ndjeheni pak larg nga nevojat e dikujt, do të testohet një marrëdhënie dashurie, agjitacion në familje ose miq.

Peshorja

Shpenzimet për të kapërcyer ndonjë shqetësim të vogël emocional mund të jenë të gabuara, sot lodhja ndihet. Nëse dikush duhet të ju jap diçka, pyesni dhe kerkoni ...

Akrepi

Eshtë pothuajse e pamundur ti lini gjërat të rrëshqasin nëse nuk kërkoni një armëpushim, një moment pauzë, rrezikoni të lodhni mendjen duke mos menduar për gjithçka që duhet të bëni.

Shigjetari

Ne duhet të përpiqemi të përmbajmë shpenzime, ose të përpiqemi me çdo kusht të zgjidhim ndonjë problem ekonomik. Kujdes nga një Dem.

Bricjapi

Përfitoni nga kjo ditë për të bërë një bilanc të situatës; përgatituni për disa debate në dashuri apo në familje, keqkuptime. Shmangni të gjitha llojet e lojërave të fatit dhe kërkoni mirëkuptimin e nevojshëm për të jetuar mirë.

Ujori

Nuk duhet të presësh gjithçka menjëherë. Ju ndjeheni të viktimizuar nga një padrejtësi.

Peshqit

Rënie e lehtë e shëndetit. Në dashuri, bëni kujdes të mos llogarisni pa mikpritësin...

Nessun commento:

Posta un commento