sabato 17 dicembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 17 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 17/12/2022

Dashi

Fillon me pak tension të tepërt, ndihesh pak i lodhur, sidomos në mëngjes kur zgjohesh. Në dashuri ju shtrëngoni kohët. Eshtë e mundur që të jeni pak të shqetësuar për një çështje parash ose një ndryshim shtëpie ...

Demi

Disa vështirësi kanë të bëjnë me kontaktin me të tjerët, sot nuk eshtë e përshtatshme që ju të diskutoni me të gjithë. Harrojeni atë që nuk ka rëndësi.

Binjaket

Kjo ditë teston rëndë marrëdhëniet që tashmë ishin dëmtuar nga keqkuptimet. Nëse e shihni që nuk po shkon mirë në familje, nëse po zvarritni ankthet në çift, lëreni këtë ditë të kalojë pa u grindur.

Gaforrja

Dashuritë e reja mund të lindin dhe shqetësimi juaj mund të luftohet. Vetëm pak agjitacion ...

Luani

Duke rritur energjinë dhe entuziazmin, ju duhet të luftoni me problemet e parave ose çështjet për tu zgjidhur. Kontaktet e dashurisë, nëse zemra eshtë vetëm, duhet vepruar menjëherë.

Virgjeresha

Më shumë vëmendje në lidhje me çështjet ekonomike. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Dashuria në shërim nëse nuk mendoni për të kaluarën, mos vendosni në kokë njerëz që nuk janë të disponueshëm, do të humbisni kohë.

Peshorja

Në këtë periudhë, emocionet e zemrës janë të vlefshme, një njeri që eshtë larguar do të kthehet për tu shfaqur, por ju duhet të merrni parasysh se çfarë të bëni. Ka më shumë energji!

Akrepi

Dita e lodhjes dhe e shqetësimit. Ju do të mbyllni pozicionet tuaja, më mirë të shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta. Problemi eshtë se edhe nëse doni të ndiheni rehat, të tjerët ju provokojnë!

Shigjetari

Kontradiktat në lidhje me këtë ditë janë në rendin e ditës dhe nuk do tju lënë prehje. Do të dëshironi të qëndroni diku tjetër, të provoni diçka të re, por jo gjithmonë eshtë e lehtë të ndryshoni brenda natës.

Bricjapi

Ju duhet të dëgjoni të tjerët dhe të flisni pak nëse nuk doni të krijoni konflikte të panevojshme. Sqaroni veten para të tjerëve, ambicia juaj eshtë e madhe, por ka një kufi.

Ujori

Në dashuri, nuk duhet të tërhiqet fort, veçanërisht nëse ekzistojnë situata jo të duhura. Kohët e fundit keni pasur shumë shqetësime ndërpritni lidhjet me ata që janë përpjekur të shkatërrojnë jetën tuaj kohët e fundit!

Peshqit

Eshtë e mundshme që në këtë ditë dikush do tju bëjë një ofertë ose një ftesë. Po për takimet e reja.

Nessun commento:

Posta un commento