venerdì 16 dicembre 2022

Horoskopi i se e premte 16 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 16/12/2022

Dashi

Mos e shtyni një argument dhe përpiquni të jeni të kujdesshëm në ton. Përpiquni të gjeni energjinë për të ecur përpara dhe për të mos argumentuar. Pak nga forma, pushoni më shumë.

Demi

Kjo ditë eshtë shumë interesante dhe rezervon disa surpriza në shtëpi. Interesi për të eksperimentuar me shtigje të reja.

Binjaket

Tani mund të mbyllni raporte që nuk funksionojnë. Duhet diplomaci dhe dinakëri të përpiqesh të zgjidhësh një keqkuptim të vogël në punë.

Gaforrja

Periudha mund të sjellë kaq shumë angazhime sa të harrosh se ka një njeri që të pret. Kushdo që duhet të shesë ose të blejë do të ketë disa probleme me letrat.

Luani

Nëse keni një projekt në rrezik, kjo eshtë koha e duhur për të pohuar veten, për tu përfshirë. Kur ndihesh në konkurrencë, mund të japësh maksimumin.

Virgjeresha

Provat dhe sfidat, mundësi për të ecur përpara. Eshtë e mundur që ju duhet të ndaleni për një moment për të zhvilluar strategji të reja, mos e teproni shumë trupin tuaj.

Peshorja

Mundohuni të mos lodheni shumë, zgjoheni mjaft intolerantë. Jeni duke jetuar në një periudhë që vë në pikëpyetje atë që deri vonë dukej si siguri absolute.

Akrepi

Periudha e rritjes. Kjo periudhë eshtë më efektive për punëtorët e vetëpunësuar.

Shigjetari

Ju mund të jeni në gjendje të bëni pikërisht atë që dëshironi, gjë që nuk eshtë diçka e vogël. Përmirësoni dëshirën tuaj për të dashur. Emërimi me ndjenjën edhe nëse jeni kthyer nga një ndarje.

Bricjapi

Brenda vendit të punës gjendet një zgjidhje, por ju mund të keni pasur ndjenjën se mënyrat tuaja të lehta mund të kenë bërë dikë të besojë se jeni i pasigurt!

Ujori

Ujorit nuk i pëlqen ti ketë duart e lidhura, por në këtë periudhë edhe beqarët më të ngurtësuar kërkojnë diçka të qëndrueshme. Disa duhet të jenë në një mjedis që eshtë armiku i tyre ose janë të lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra!

Peshqit

Shpenzimet për një shtëpi, një makinë, një elektroshtëpiake. Nëse keni në krah personin e duhur tani mos mendoni vetëm për punën dhe tensionet.

Nessun commento:

Posta un commento