domenica 18 dicembre 2022

Horoskopi i se e diel 18 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 18/12/2022

Dashi

Ju duhet të kërkoni një stabilitet të ri. Ju duhet të bëni paqe me një person me të cilin kohët e fundit ka pasur grindje të vazhdueshme.

Demi

Udhëtimet janë të favorizuara. Periudhë pjellore për çifte që duan të kenë një fëmijë.

Binjaket

Sot jeni përfshirë në një problem praktik, administrativ. Disa shqetësime dhe tensione të fortë!

Gaforrja

Çdo gjë që ka të bëjë me atë të largëtën, me udhëtimin, me kontaktet duhet të ushqehet nga shpresa të mira. Bëhuni më të durueshëm me një person që ju shpëton ...

Luani

Konfirmimet po vijnë, dita eshtë pozitive. Epo dashuri: takime të rëndësishme për ata që janë vetëm. Udhëtimi pozitiv, kjo fazë e rinovimit të madh jep forcë dhe fat.

Virgjeresha

Kushtojini vëmendje shpenzimeve. Ndiheni në një gjendje të pasigurisë në dashuri që duhet të plotësohet: pastroni çdo dyshim!

Peshorja

Dashuria mund të jetë përsëri shumë bindëse. Udhëtime dhe takime befasuese.

Akrepi

Mund të ketë shumë shqetësime dhe duhet të keni kujdes që të mos e teproni me përpjekjet fizike. Sa i përket dashurisë, ju jeni më i disponueshëm pavarësisht se dikush nuk ju tregon historinë e duhur.

Shigjetari

Do të ketë një mundësi për tju vërejtur. Mundohuni ti bëni gjërat në mënyrë metodike, me rregull.

Bricjapi

Mos u mërzitni dhe përpiquni të argëtoheni sonte. Mos merrni vendime të nxituar, rikuperoni energjinë, dita është mjaft kaotike dhe sonte përpiquni të relaksoheni!

Ujori

çdo gjë që të bëni, mos harroni ta mendoni mirë. Në dashuri keni nevojë për liri, por sot mos jini shumë debatues me të gjithë.

Peshqit

Kujdes ndaj parave, nuk e përjashtoj që dikush ende duhet të zgjidhë një problem ligjor ose financiar që eshtë pjekur për disa vjet, por ne jemi pothuajse në gjysmën e rrugës, dashuria po. Mos u përfshini sot në polemika apo gara të kota.

Nessun commento:

Posta un commento