sabato 10 dicembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 10 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 10/12/2022

Dashi

Ju duhet të vendi të gjitha letrat në rregull, gjithashtu ti kushtoni vëmendje pagesave ose diçka që ka mbetur në pritje në të kaluarën. Nëse dëshironi, ju gjithashtu mund të përjetoni një tërheqje fatale, ju pëlqen aq shumë! Kini kujdes të mos hyni në polemika të panevojshme.

Demi

Periudhë e mirë, ka nga ata që tashmë kanë marrë konfirmime ose mundësi, përndryshe ju gjithashtu mund të mbani atë që keni, nuk eshtë e lirë; shitjen e mallrave ose biznesit të mundshëm.

Binjaket

Ditë kontroverse: të tjerët duhet të ankohen ose jeni ju që po e pengoni. Në dashuri jeni më pak të pavendosur, megjithatë me një njeri Dem ose Peshq ka disa polemika që duhen menaxhuar me kujdes.

Gaforrja

Dita mund të sjellë njohuri të rëndësishme. Rimëkëmbja sentimentale.

Luani

Mbani qetesine në kontroll. Distanca, jo vetëm distancat fizike.

Virgjeresha

Mbroni qetësinë tuaj, shumë kanë vënë në dyshim rolin tuaj, kryesisht ata janë njerëz ziliqarë. Duhet të largohesh nga njerëzit e paqartë dhe jo miqësorë.

Peshorja

Komplikimi dhe miqësia, kjo eshtë ajo që ju dëshironi. Ka të ngjarë që pakënaqësia të kthehet me Akrepin dhe Peshqit.

Akrepi

Mos e shtyni atë që mund të bëni sot për nesër. Këdo që e keni hequr me forcë ose me fat do tju afrojë. Mundohuni të mos ktheheni në shtigje që do të harroheshin.

Shigjetari

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte: jeni të hutuar, jo shumë të përqendruar. Kini kujdes në mosmarrëveshjet midis ish: është e lehtë të jetosh momente tensioni në shtëpi.

Bricjapi

Vini re se jeni me të vërtetë të fortë, instiktiv, por, mbi të gjitha, zgjuarsi dhe intuitiv. Besoj se ka arsye pse dikush do të ndryshojë jetën e tij.

Ujori

Shqetësimi kryesor tani eshtë që situata të caktuara pune të mos vazhdojnë, diçka ju shqetëson shpirtin. Shmangni grindjet në dashuri; më në fund kërkoj falje nga një person.

Peshqit

Dashuria mund të sjellë disa probleme vetëm sepse nuk jetohet ashtu siç dëshironi, ju mendoni se po luftoni kundër të gjithëve, ju merrni kohë. Sot ka disa shqetësime, kujdes nga një njeri Ujori.

Nessun commento:

Posta un commento